Osmanlı Şerbetçisi

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

şerbeti ibriği kiralama satış

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama – günümüzde eskiye yöneliş Ve nostaljinin tekrar organizasyonlarda talep görmesi Üzerine Osmanlı şerbetçilerimizi tekrar görünür hale getirdi. özellikle sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, ramazan etkinlikleri ve düğün organizasyonlarında gelen misafirlere buz gibi Osmanlı şerbeti ikram edilmeye başlandı. Sizin Ve Misafirlerinizin İçin Ferahlatacak Şerbet ile organizasyonlarda fark yaratın.

tarihi osmanlı şerbeti satış

İstanbul Osmanlı Şerbetçileri

osmanlıdan günümüze gelen lezzetleri firmamız yaşatmaya devam ediyoruz. osmanlı saraylarında devlet protokolünde gelen üst düzey misafirlere osmanlı şerbeti ikram edilirmiş. bizde günümüzde tüm programlarda gelen misafirlere şerbet dağıtıyoruz.

kiralık osmanlı şerbeti fiyat ve ücreti

Osmanlı Şerbeti Kiralama Fiyatları

Tarihi Osmanlı şerbeti kendi bünyemizde üretilip satılmaktadır. Osmanlı Şerbetçilerimiz Otantik Kıyafetli Ve Osmanlı Şerbeti güğümü İle Servis Yapmaktadırlar. Osmanlı Şerbeti yanında demir hindi şerbeti ve limonata servisimiz de vardır. elemanlarımız sunum yaparken karton bardaklarda servis yapmaktadırlar. programdan 1 saat önce mekanda hazır bulunurlar.

osmanlı erbeti otelde dağıttık

Şerbet Kiralama Hizmeti %20 İndirimli Fiyatlar

Tarihi Osmanlı Şerbetçisi ile sizlerde organizasyonlarda misafirlerinize tatlı bir sürpriz yapın. şerbetlerimizin tadına bakın vazgeçemeyeceksiniz. 100 kişiden 5.000 kişiye kadar şerbet ikramımız mevcuttur. istediğiniz oranda ve istediğiniz kişi sayısına göre hizmet veriyoruz.

osmanlı şerbetçisi %20 indirim

Osmanlı Şerbetçilerimiz %100 Müşteri Memnuniyeti

bizi arayın istediğiniz tüm mekanlarda buz gibi şerbetlerimizi dağıtıyoruz. nostaljik ikram arabaları ile organizasyonlar ve etkinlikler çok daha renkli ve ilgi çekici, şerbetçilerimizin yanında osmanlı macunu hizmeti, kiralık pamuk şeker arabası, kiralık popcorn arabaları, kahveci güzeli kiralamaları, maraş dondurmacısı fiyatları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

osmanlı şerbeti dağıtımı sait halim paşa yalısı

Osmanlı Şerbeti kiralama fiyatları hakkında bizden bilgi alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir