Maraş Dondurmacısı Kiralama

maraş dondurmacısı kiralama istanbul

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş Dondurmacısı Kiralama – Sıcak Yaz Aylarında sizleri  Ve İçinizi ferahlatacak organizasyonlarınıza renk katacak

buy generic levitra

, misafirlerinize tatlı bir sürpriz yapmak için maraş dondurmacı servisimizi arayın, bilgi alın.  Kendi Öz Değerlerimizden ve tatlarımızdan Olan Hakiki Maraş Dondurması Gelen misafirlerinize inanılmaz hoş ve keyifli gelecektir. sıcak bir yaz gününde maraş dondurması misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

maraş dondurmacısı ile sait halim paşa yalısı

İstanbul Maraş Dondurmacısı Çok Uygun Fiyatlar

dondurma sunumumuz Alaturka dondurma standlarımızda ve otantik kostümlü kıyafetli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. şimdi sıra sizde isteyin, bir telefon edin biz gelip size ve dostlarınıza sunum yapalım. istediğiniz oranda ve kişi sayısına kadar dağıtım yapabiliriz. 50 kişiden 1.000 kişiye kadar dağıtım yapma kapasitesine sahibiz.

maraş dondurmacısı şakalar yapıyor

Dondurmacı Kiralama Servisi

Maraş dondurması kiralama servisi 18 yıldır firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Maraş dondurma standı ve arabalarımız otantiktir. Maraş dondurması dağıtım yapan elemanlarımız Osmanlı kıyafetli olarak külahta sizlere sunulmaktadır. organizasyonlarınız için maraş dondurması kiralamak ve kampanyalı fiyatlarımızı öğrenmek için bizden bilgi alın. hakiki maraş dondurması servisimizi çok beğeneceksiniz, şirket çalışanlarınıza farklı bir etkinlik yapmanın en güzel yolu dondurma sunmaktır.

maraş dondurması fiyatları

Maraş Dondurmacısı Fiyatları Çok Uygun

maraş dondurmacımız dondurma ikram ederken çeşitli şakalar ve oyunlar yaparak gelen davetlilerin yüzlerinde tebessüm oluşturuyor. yıllardır sıcak yaz aylarında her türlü etkinliklere katılarak gelen misafirlere dondurma ikram ederek ferahlamısını sağlıyoruz. nostaljik ikram arabaları servisi bünyemizde devam ediyor. Dondurma Fiyatlarımız 1.000 TL’den Başlıyor.

maraş dondurması standı kiralama

İstanbul Maraş dondurması kiralama fiyatlarımız için bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.