istanbul nişan organizasyon süslemeleri

Nişan Organizasyon Paketlerinde Neler Var?

Nişan Organizasyonu Fiyatları –  Davul & Zurna Ekibi, Dj Performansı,  Müzik Grubu Ve Düğün Orkestrası İle Çok Daha Eğlenceli Kılıyoruz. Gelin Damat Salona Girerken Konfeti Ve Volkan Atımı İle görsel Bir Şölene Çeviriyoruz. nişan Merasimlerinin Olmazsa Olmazı Ses Sistemi Ve Işık Sistemi Kurulumu Firmamız tarafından Yapılmaktadır. Nişan Programlarını Ölümsüzleştirmek için Uzman Kameraman Ve Fotoğrafçılarımız da hizmetinizde.

gelin masası süslemesi düğün

Nişan Organizasyonu Süsleme Fiyatları

Animasyon Grubu, Mehter Takımı Kiralama, Mekan Süsleme, Nikah Masası, Gelin Yolu Kiralama, Halk Oyunları Grubu, Fasıl Grubu Kiralama, Palyaço Kiralama, Şamdan Kiralama, Masa Ve Sandalye Kiralama, Garson Kiralama, Balon Süsleme, Masa Ve Sandalye Süsleme, Nişan Organizasyonu, Evlilikten Önceki En Önemli Programlardan Biridir. 1.200 TL’den Başlayan Nişan Organizasyon Merasimleri.

İstanbul nişan organizasyon fiyatları

Nişan Organizasyon Fikirleri

Genelde Kız Tarafı Tarafından Organize Edilen Programlardır, Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Nişan Merasimi Yapmaya Ne Dersiniz? Sizinle Birlikte Size En İyisini Sunmak İçin, Daha Önce Yaptığımız Nişan Organizasyonlarındaki Örnek Programlarımızı Sizlere İzletiyoruz. Ve Tercih Yapmanızı Sağlıyoruz. Buna Mukabil Organizasyonun Olduğu Gün Programdan Önce Mekana Gelip Tüm Süslemeleri Ve Detayları Organize Ediyoruz.

nişan daveti

İstanbul Nişan Organizasyon Paket Fiyatları Ne Kadar?

Nişan Organizasyonlarınızda Sizlere Her Türlü Sıkıntı Ve Sorundan Uzak, Profesyonel Kadromuzla Güvenilir Bir Ortamda, Gelin Damat Ve Aileleri İçin Yaşamlarının O Heyecanla Beklenen Ve En Önemli Anlarında Gelin Damadı Yalnız Bırakmıyor Ve Onlara Unutulmaz Saatler Yaşatıyoruz.

nişan merasimi süslemeleri

Nişan Organizasyon En Ucuz Fiyatlarla En Kalitelisi

nişan organizasyonlarının tüm detaylarını sizler için biz planlıyor ve tasarlıyoruz. Bir nişan organizasyonu, uzman bir firma ve fedakar çalışanlar gerektirmektedir. Bunların hepsi bizde var. Her Zaman En Şık Ve En Özel Mekan Süslemeleri Şirketimiz Tarafından Sizlere Sunuluyor.

Nişan Organizasyonu Nişan Masası Süsleme

Referanslarımızın söylediği ve bizlere ilettiği güzel övgüler, yaptığımız işlerin kalitesini gösteren en değerli sertifikamızdır. Siz de detaylı bilgiler ile fiyat ayarlamasını yapmak için lütfen arayınız. Hayat Organizasyon Olarak Nişan Masası Süsleme  Ve Mekan Süsleme Organizasyonları da Yapmaktayız. İster Düğün Salonu Olsun, İster Kır Düğün Mekanı Olsun Tüm Mekanlarda En Şık Nişan Masası Kiralama Ve Süsleme Tarafımızdan yapılmaktadır.

nişan organizasyon süslemeleri

Nişan Organizasyon Sahne Programı;

 • Açılış Konuşması
 • Gelin Ve Damadın Salona Alınışı
 • Nişan Merasimi (Yüzüklerin Takılması)
 • Gelin Damadın Dans Etmesi
 • Müzik Grubumuzun Sahne Alması
 • Pasta Kesimi
 • Takı Merasimi
 • Orkestranın Tekrar Sahne Alması
 • Kapanış Konuşması

Ayrıca Davul Zurna Ekibi Kiralama Hizmetimizde Mevcuttur.

nişan organizasyon ücretleri

Nişan Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

 1. Masa Sandalye Kiralaması
 2. Masa Sandalye Süslemesi
 3. Nişan Masası Kiralama Ve Süsleme
 4. Gelin Yolu Kiralama Hizmeti
 5. Masa Üstü Çiçek Kiralama
 6. Masa Üstü Şamdan Kiralama
 7. Mekanın Tül Ve Balonlarla Süsleme
 8. Orkestra Ekibi Kiralama
 9. Ses Sistemi Kiralama
 10. Işık Sistemi Kiralama
 11. Palyaço Ekibi Kiralama
 12. Fotoğraf Ve Kamera Çekimi

masa süsleme fiyatları

Nişan Organizasyonları Ve Nişan Cemiyetlerinde Talep Ettiğiniz Tüm Ekipmanlar Tarafımızdan Sizlere Sunulmaktadır. 0532 692 98 48

kiralık nişan masası fiyatları