Nişan Organizasyonu

Nişan Merasimleri Ve Nişan Organizasyonları

mekan ve salon süslemeleri

Düğün Ve Nişan Organizasyon Paketlerinde Neler Var?

Nişan Organizasyonu Davul & Zurna Ekibi, Dj Performansı Ve Müzik Grubu İle Çok Daha Eğlenceli Kılıyoruz. Gelin Damat Salona Girerken Konfeti Ve Volkan Atımı İle görsel Bir Şölene Çeviriyoruz. nişan Merasimlerinin Olmazsa Olmazı Ses Ve Işık Sistemi Kurulumu Firmamız tarafında Yapılmaktadır.

gelin masası modelleri

Nişan Programlarını Ölümsüzleştirmek için Uzman Kameraman Ve Fotoğrafçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Animasyon Grubu, Projeksiyon Cihazı ve Perdesi, Mehter Takımı Kiralama, Mekan Süsleme, Nikah Masası, Gelin Yolu Fiyatları, Halk Oyunları Grubu, Fasıl Grubu Kiralama, Palyaço Kiralama, Şamdan Kiralama, Masa & Sandalye Kiralama, Garson Kiralama, Balon Süsleme, Masa & Sandalye Süsleme, Nişan Organizasyonu, Evlilikten Önceki En Önemli Programlardan Biridir.

nişan organizasyon fiyatları

Nişan Organizasyonu İçeriği

Genelde Kız Tarafı Tarafından Organize Edilen Programlardır, Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Nişan Merasimi Yapmaya Ne Dersiniz?

Sizinle Birlikte Size En İyisini Sunmak İçin, Daha Önce Yaptığımız Nişan Organizasyonlarındaki Örnek Programlarımızı Sizlere İzletiyoruz. Ve Tercih Yapmanızı Sağlıyoruz. Buna Mukabil Organizasyonun Olduğu Gün Programdan Önce Mekana Gelip Tüm Süslemeleri Ve Detayları Organize Ediyoruz.

nişan daveti

İstanbul Nişan Organizasyon Paket Fiyatları Ne Kadar?

Nişan Organizasyonlarınızda Sizlere Her Türlü Sıkıntı Ve Sorundan Uzak, Profesyonel Kadromuzla Güvenilir Bir Ortamda, Gelin Damat Ve Aileleri İçin Yaşamlarının O Heyecanla Beklenen Ve En Önemli Anlarında Gelin Damadı Yalnız Bırakmıyor Ve Onlara Unutulmaz Saatler Yaşatıyoruz.

nişan merasiminişan organizasyonlarının tüm detaylarını sizler için biz planlıyor ve tasarlıyoruz. Bir nişan organizasyonu, uzman bir firma ve fedakar çalışanlar gerektirmektedir. Bunların hepsi bizde var.

Referanslarımızın söylediği ve bizlere ilettiği güzel övgüler, yaptığımız işlerin kalitesini gösteren en değerli sertifikamızdır. Siz de detaylı bilgiler ile fiyat ayarlamasını yapmak için lütfen arayınız.

 

Nişan Organizasyon Sahne Programı;

Açılış Konuşması

Gelin Ve Damadın Salona Alınışınişan organizasyonu

Nişan Merasimi (Yüzüklerin Takılması)

Gelin Damadın Dans Etmesi

Müzik Grubumuzun Sahne Alması

Pasta Kesimi

Takı Merasimi

Orkestranın Tekrar Sahne Alması

Kapanış Konuşması

Ayrıca Davul Zurna Ekibi Kiralama Hizmetimizde Mevcuttur.

nişan organizasyon ücretleri

Nişan Organizasyonu Mekan Süslemeleri;

nişan merasimi süslemeMasa Sandalye Kiralaması

Masa Sandalye Süslemesi

Gelin Yolu Kiralama Hizmeti

Gelin Masası Kiralama Hizmeti

Masa Üstü Çiçek Kiralama

Masa Üstü Şamdan Kiralama

Mekanın Tül Ve Balonlarla Süsleme

Ses Sistemi Kiralama

Işık Sistemi Kiralama

masa sandalye ücretleri

Nişan Organizasyonları Ve Nişan Cemiyetlerinde Talep Ettiğiniz Tüm Ekipmanlar Tarafımızdan Sizlere Sunulmaktadır. 0532 692 9848