Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Nakliye Dahil Fiyatımız 60 TL

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları – Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonlarında İhtiyaç Duyduğunuz Kiralık Bistro Masası İçin Hayat Organizasyon Firmamızı Arayabilirsiniz. İstenilen Sayıda Ve İstenilen Her Yere Kokteyl Masası Gönderebiliyoruz. Profesyonel Ekipler, Şık Ve Yeni Bistro Masalar İle Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

istanbul kokteyl masası fiyatları

Bistro Masa Kiralama Fiyatı En Hesaplısı Bizde

Kokteyl Masası Servisimiz 18 Yıldan Beri Sizlere Hizmet Sunarken deneyimli Kadrolarımız Bistro Masalarını İstenilen Mekana Getirir ve Masaların Süslemelerini Ve Giydirmelerini Yaparlar. istediğiniz renkte masa giydirmeleri yapabilmekteyiz. Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Gidilen yerin uzaklığı ve talep edilen masa adedine göre değişiklik gösterir.

istanbul kokteyl masası kiralama servisi

İstanbul Kokteyl Masası Hizmeti

Kokteyl Masaları minimum 2 adet, maksimum 100 adete kadar sizlere hizmet verebiliyoruz. en şık ve en yeni kokteyl masası hizmetimizi bizden alın sizde sorunsuz ve sıkıntısız organizasyonlar yapın. siz isteyin biz size Saatinde Masaları ulaştıralım. Verdiğimiz Hizmetlerden %100 Müşteri memnuniyeti Sunuyoruz. İstanbul Ve Tüm İlçelerde Ekipmanlarımız İle Hizmetinizdeyiz.

Kokteyl Masası Fiyatları %20 İndirimli

Yapacağınız Tüm Etkinlik Ve Organizasyonlarda Sergi, Gala, Tanıtım Günleri, Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonunda Kokteyl Masası Kiralama Servisi İçin Bizden Destek Alabilirsiniz. İstediğiniz Renkte Örtü Ve Tüllerle Süsleme Yapabiliyoruz. En Şık Ve En Elit Davet Ve Organizasyonlarda Organizasyon Şirketimiz İle İletişime Geçin.

kiralık kokteyl masası modelleri

En Kaliteli Kokteyl Masaları En Şık Modeller

Kokteyl Masaları Siparişleri Minimum 2 Adettir. İstediğiniz Sayıya Kadar Hizmet Verebilmekteyiz. İstenilen Renkte Masa Örtülerimiz Mevcuttur. İSter Düğün Organizasyonu, İster Açılış Organizasyonu Farketmez, Her Türlü Organizasyonlara Kokteyl Masası Kiralama Servisimiz Hizmet Verebilmektedir. Ortama Şıklık Ve Güzellik Katan Bistro Masaları Sizde Sipariş Edebilirsiniz.

kokteyl masası kiralama açılış organizasyonu

Kokteyl Masası İle Açılış Organizasyonu

Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarının Vazgeçilmezlerinden olan ve Kapının Önüne Konan Kokteyl Masaları Dükkana Şıklık Katmaktadır. Masaların Üzerine Konan İkramlıklar Ve içecekler Gelen Misafirlere Sunulmaktadır. İstenilen renkte Örtü Masalara Giydirilmekte Ve İstenilen renkte bağlama takılmaktadır. sizde profesyonel hizmet ve uygun fiyat istiyorsanız firmamıza ulaşın.

bistro masa kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Organizasyonu

Kokteyl masa kiralama hizmetimiz başta İstanbul olmak üzere sizlere tüm Marmara Bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kokteyl masa kiralama hizmetimizi genelde mağaza açılışı , düğün organizasyonları ve özel toplantı ve karışlama gibi özel davetlerinizde sizlere en görkemli ve nezih bir ortam sağlayan ve bu toplantılarda olmazsa olmazlardandır.

açılış organizasyonu kokteyl masası kiralama

Kokteyl masa kiralama fiyatları nedir?

Kokteyl masaları İstanbul’un başta Anadolu yakası olmak üzere Avrupa yakası ve çevre ilçelerinde nakliye ücreti alınmamaktadır . Bu anlamda en iyi fiyat analizi şu şekilde olmaktadır .

  • Eğer kokteyl masası kiralamak istediğiniz gün ve saat yoğun organizasyon günlerimizin zamanına gelmez ise %30 indirim olmaktadır.
  • Kiralayacağınız kokteyl masası adeti fiyat anlamında değişime sebep olmaktadır.
  • İstanbul dışı olacak olan organizasyonlarınız artı nakliye ücreti yansıtılacaktır.
  • Kokteyl masası üzerine örtülen masa örtüsü kalitesi fiyat değişikliklerine sebep olmaktadır.
  • Süre ve saat anlamında kiralamak istediğiniz kokteyl masası davetlilerinize ne kadar zaman hizmet vereceği fiyat anlamında değişkenlik göstermektedir .
bistro masası kiralama fiyatı

Bistro Masa Kiralamada en iyi hizmet, En Kaliteli organizasyonlar.

Bistro masa uzunluğu İle davetlileriniz ayakta hem sohbet edebiliyor ve ikramlarınızı çok rahatlıkla yiyip içebiliyor ayrıca bu sayede alan olarak daha az yer kaplamış oluyor bu nedenle yapacağınız organizasyonda daha çok misafir davet edebilir ve en iyi şekilde davetli sayınızı çoğaltabilirsiniz.

dükkan açılışı kokteyl masası

Kiralık Kokteyl Masası Ne kadar?

Siz arayın gerisini bize bırakın. Alanında uzman personel ekibimizle bistro masa kurulumu bizim işimiz. Toplam 17 personel ekip arkadaşlarımızla kiralamak istediğiniz bistro masa sayısı kaç olursa olsun kurulumu bizden. Kokteyl masa olarak ta bilinen ve genelde bistro masa yada bar masası gibi olarak müşterilerimiz hangi isim doğru ? Diye sorduklarında asıl ismi bistro olan Fransızca ( Bar ) anlamına gelmektedir .

bistro masa fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Dükkan Açılış Organizasyonu

Kiralık Kokteyl Masası Organizasyonu İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48