Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Servisi

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları – Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonlarında İhtiyaç Duyduğunuz Kiralık Bistro Masası İçin Hayat Organizasyon Firmamızı Arayabilirsiniz. İstenilen Sayıda Ve İstenilen Her Yere Kokteyl Masası Gönderebiliyoruz. Profesyonel Ekipler, Şık Ve Yeni Bistro Masalar İle Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

İstanbul kokteyl masası fiyatları

Bistro Masa Kiralama Fiyatı En Hesaplısı Bizden İsteyin

Kokteyl Masası Servisimiz 18 Yıldan Beri Sizlere Hizmet Sunarken deneyimli Kadrolarımız Bistro Masalarını İstenilen Mekana Getirir ve Masaların Süslemelerini Ve Giydirmelerini Yaparlar. İstediğiniz renkte masa giydirmeleri yapabilmekteyiz. Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Gidilen yerin uzaklığı ve talep edilen masa adedine göre değişiklik gösterir.

istanbul kokteyl masası kiralama servisi

İstanbul Kokteyl Masası Hizmeti İle Tüm İlçelerdeyiz

Kokteyl Masaları minimum 2 adet, maksimum 100 adete kadar sizlere hizmet verebiliyoruz. En şık ve en yeni kokteyl masası hizmetimizi bizden alın sizde sorunsuz ve sıkıntısız organizasyonlar yapın. Bizden isteyin biz size Saatinde Masaları ulaştıralım. Verdiğimiz Hizmetlerden %100 Müşteri memnuniyeti Sunuyoruz. İstanbul Ve Tüm İlçelerde Ekipmanlarımız İle Hizmetinizdeyiz.

Kiralık Kokteyl Masası Modelleri

Kokteyl Masası Fiyatları %20 İndirimlidir Fırsatlardan Yararlanın

Yapacağınız Tüm Etkinlik Ve Organizasyonlarda Sergi, Gala, Tanıtım Günleri, Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonunda Kokteyl Masası Kiralama Servisi İçin Bizden Destek Alabilirsiniz. İstediğiniz Renkte Örtü Ve Tüllerle Süsleme Yapabiliyoruz. En Şık Ve En Elit Davet Ve Organizasyonlarda Organizasyon Şirketimiz İle İletişime Geçin.

kiralık kokteyl masası modelleri

En Kaliteli Kokteyl Masaları En Şık Modeller

Kokteyl Masaları Siparişleri Minimum 3 Adettir. İstediğiniz Sayıya Kadar Hizmet Verebilmekteyiz. İstenilen Renkte Masa Örtülerimiz Mevcuttur. İster Düğün Organizasyonu, İster Açılış Organizasyonu Fark etmez, Her Türlü Organizasyonlara Kokteyl Masası Kiralama Servisimiz Hizmet Verebilmektedir. Ortama Şıklık Ve Güzellik Katan Bistro Masaları Sizde Sipariş Edebilirsiniz.

kokteyl masası kiralama açılış organizasyonu

Kokteyl Masası Kiralayarak İle Açılış Organizasyonu Yapıyoruz

Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarının Vazgeçilmezlerinden olan ve Kapının Önüne Konan Kokteyl Masaları Dükkana Şıklık Katmaktadır. Masaların Üzerine Konan İkramlıklar Ve içecekler Gelen Misafirlere Sunulmaktadır. İstenilen renkte Örtü Masalara Giydirilmekte Ve İstenilen renkte bağlama takılmaktadır. Sizde profesyonel hizmet ve uygun fiyat istiyorsanız firmamıza ulaşın.

dükkan açılışı kokteyl organizasyonu

Açılışlarda Kokteyl Organizasyonunda Neler İkram Ediliyor?

İş yeri açılışlarının en önemli konularından biri de gelen davetlileri neyin ikram edileceğidir. Özellikle bistro masalar üzerine koyacağınız yiyecek ve içeceklerle gelen misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamış olacaksınız. Kokteyl organizasyonlarında özellikle kuruyemişler cipsler kanepe ekler gibi farklı tuzlu ve tatlı çeşitleri ile müşterilerinize sunulabilirsiniz. İçecek olarak kola, fanta, gazoz, ayran soda ve su gibi içecekler sunulabilir. Sunumları özellikle garson hosteslerimiz tarafından yapmaktayız. İstanbul’un tüm ilçe ve bölgelerinde sunmuş olduğumuz organizasyon hizmetleri, müşterilerimiz tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Siz de kaliteli hizmet anlayışıyla Hayat organizasyondan kokteyl organizasyonları için bilgi alabilirsiniz. 

bistro masa kiralama açılış organizasyon

Kokteyl Masası Kiralama Organizasyonu

Kokteyl masa kiralama hizmetimiz başta İstanbul olmak üzere sizlere tüm Marmara Bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kokteyl masa kiralama hizmetimizi genelde mağaza açılışı , düğün organizasyonları ve özel toplantı ve karışlama gibi özel davetlerinizde sizlere en görkemli ve nezih bir ortam sağlayan ve bu toplantılarda olmazsa olmazlardandır.

düğün davet kokteyl masaları

Düğün Ve Davetlerde Bistro Masa Kiralayabilirsiniz

Düğün ve davetlerde misafirlerinize en şık kokteyl masalarında ikramlık ve içeceklerinizi servis edebilirsiniz. Kaliteli hizmet Anlayışı ve %100 müşteri memnuniyet garantisi ile bizlere ulaşabilirsiniz. İstenilen adres ve mekanlara istediğiniz renkte bistro masa modellerini ulaştırıyoruz. Siz Yeter ki bizden ürün talep edin bir telefonla yanınızdayız.

açılış organizasyonu kokteyl masası kiralama

Kokteyl Masa kiralama fiyatları nedir?

Kokteyl masaları İstanbul’un başta Anadolu yakası olmak üzere Avrupa yakası ve çevre ilçelerinde nakliye ücreti alınmamaktadır . Bu anlamda en iyi fiyat analizi şu şekilde olmaktadır .

  • Eğer kokteyl masası kiralamak istediğiniz gün ve saat yoğun organizasyon günlerimizin zamanına gelmez ise %30 indirim olmaktadır.
  • Kiralayacağınız kokteyl masası adeti fiyat anlamında değişime sebep olmaktadır.
  • İstanbul dışı olacak olan organizasyonlarınız artı nakliye ücreti yansıtılacaktır.
  • Kokteyl masası üzerine örtülen masa örtüsü kalitesi fiyat değişikliklerine sebep olmaktadır.
  • Süre ve saat anlamında kiralamak istediğiniz kokteyl masası davetlilerinize ne kadar zaman hizmet vereceği fiyat anlamında değişkenlik göstermektedir .
bistro masası kiralama fiyatı

Bistro Masa Kiralamada En İyi Hizmet, En Kaliteli Organizasyonlar

Bistro masa uzunluğu İle davetlileriniz ayakta hem sohbet edebiliyor ve ikramlarınızı çok rahatlıkla yiyip içebiliyor ayrıca bu sayede alan olarak daha az yer kaplamış oluyor bu nedenle yapacağınız organizasyonda daha çok misafir davet edebilir ve en iyi şekilde davetli sayınızı çoğaltabilirsiniz.

dükkan açılışı kokteyl masası

Kiralık Kokteyl Masası Ne kadar?

Siz arayın gerisini bize bırakın. Alanında uzman personel ekibimizle bistro masa kurulumu bizim işimiz. Toplam 20 personel ekip arkadaşlarımızla kiralamak istediğiniz bistro masa sayısı kaç olursa olsun kurulumu bizden. Kokteyl masa olarak ta bilinen ve genelde bistro masa yada bar masası gibi isimleri Mevcuttur. Bistro Masalar 450 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hizmetinizde.

açılış organizasyon kokteyl masası kiralama fiyatı

İstanbul Kiralık Kokteyl Masası Organizasyonu İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48