Gültepe hayır lokması dağıtımı

İstanbul Lokma Dağıtımı

Hayır Lokması Döktürme İle İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Binlerce Kişiye Lokma Dağıtımında Bulunduk. Çıtır, Hafif Ve Mis Gibi Tadıyla Lokmalarımız Halkımız Tarafından çok Beğenilmektedir. Kaliteden Ödün Vermeden Deneyimli Lokmacı Ustalarımız Tarafından Yapılan Ve Dökülüp Dağıtılan Hayır Lokmalarını Sizde Tercih Edebilirsiniz.

lokmacı kiralama

Hayır Lokması Döktürme Ne Kadar?

300 Kişilik Lokma Dağıtımından 5000 kişiye kadar Hayır lokması döküp ikram edebiliyoruz. Mobil Arabalarda Lokma Dağıtımı Yaparak Hayırlara Vesile Oluyoruz. Cenazelerden, Cuma Namazı Çıkışına, Düğünlerden, Ölüm Yıl Dönümlerine Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Programda Hayır Lokması Dökümü Yapmaktayız. Lokma Hayrı Yaptırmak İsteyen Dostlarımız Ve Müşterimize En İyi Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla Yapmaya Devam Ediyoruz. 700 TL’den Başlayan Hayır Lokma Fiyatlarımızı Sormadan Karar Vermeyin.

hayır lokması fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Organizasyonu

İstanbul’un İlçelerinde İstenilen Adreslere gelip en lezzetli lokmaları istediğiniz saatte sizler için döküyoruz. lokma dökmek bir sanattır. yapacağınız hayrın bir kabusa dönmesini istemiyorsanız usta ve uzman kişiler tarafından lokma dağıtımını yapmak isterseniz yapmanız gereken şey Hayat Organizasyon Telefon Numaralarını Aramak Olacaktır.

lokma arabaları lokma döküyoruz

Mobil Lokma Arabası İle Lokma Dökme

İstanbul’un Siz Nerede olursanız Olun Fark Etmez biz Oraya Gelip Ölmüşlerinizin Arkasından Lokma Dağıtıp Hayırlara Vesile Oluyoruz. 2000 yılından beri hem mutlu hem de üzüntülü anlarınızda size ve misafirlerinize lokma dağıtıyoruz. Mobil Lokma Araçları İle İstenilen Her Noktada Lokma Dağıtıyoruz.

Başıbüyük merkez caminde hayır lokması döktürme

Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyen Ve Sipariş Vermek İsteyen Herkes bizi Arayıp Rezervasyon Yaptırabilir. 0532 692 98 48