Gültepe hayır lokması dağıtımı

İstanbul Lokma Dağıtımı Çok Hesaplı

Hayır Lokması Döktürme İle İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Binlerce Kişiye Lokma Dağıtımında Bulunduk. Çıtır, Hafif Ve Mis Gibi Tadıyla Lokmalarımız Halkımız Tarafından çok Beğenilmektedir. Kaliteden Ödün Vermeden Deneyimli Lokmacı Ustalarımız Tarafından Yapılan Ve Dökülüp Dağıtılan Hayır Lokmalarını Sizde Tercih Edebilirsiniz.

lokma arabası lokmacı kiralama

Lokma Arabası İle Lokma Dökmede Neler Var?

  • Lokma Hamuru
  • Lokma İçin Şerbet
  • Tabak
  • Çatal, Peçete
  • Lokma Tezgahı
  • 2 Lokma Ustası
  • Led Tabela
lokmacı kiralama

Hayır Lokması Döktürme Ne Kadar?

300 Kişilik Lokma Dağıtımından 5.000 kişiye kadar Hayır lokması döküp ikram edebiliyoruz. Mobil Arabalarda Lokma Dağıtımı Yaparak Hayırlara Vesile Oluyoruz. Cenazelerden, Cuma Namazı Çıkışına, Düğünlerden, Ölüm Yıl Dönümlerine Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Programda Hayır Lokması Dökümü Yapmaktayız. Lokma Hayrı Yaptırmak İsteyen Dostlarımız Ve Müşterimize En İyi Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla Yapmaya Devam Ediyoruz.

1.200 TL’den Başlayan Hayır Lokma Fiyatlarımızı Sormadan Karar Vermeyin.

Hayır lokma arabası kiralama lokmacı kiralama fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Organizasyonu

İstanbul’un İlçelerinde İstenilen Adreslere gelip en lezzetli lokmaları istediğiniz saatte sizler için döküyoruz. lokma dökmek bir sanattır. yapacağınız hayrın bir kabusa dönmesini istemiyorsanız usta ve uzman kişiler tarafından lokma dağıtımını yapmak isterseniz yapmanız gereken şey Hayat Organizasyon Telefon Numaralarını Aramak Olacaktır.

lokma arabaları lokma döküyoruz

Mobil Lokma Arabası İle Hayır Lokması Döktürme

İstanbul’un Siz Nerede olursanız Olun Fark Etmez biz Oraya Gelip Ölmüşlerinizin Arkasından Lokma Dağıtıp Hayırlara Vesile Oluyoruz. 2000 yılından beri hem mutlu hem de üzüntülü anlarınızda size ve misafirlerinize lokma dağıtıyoruz. Mobil Lokma Araçları İle İstenilen Her Noktada Lokma Dağıtıyoruz.

lokma arabası ile lokma dökme servisi

Hayır Lokması Dağıtımı İstanbul’un Tüm İlçelerinde

20 Yıla yakındır İstanbul’un tüm bölgelerinde binlerce kişiye hayır lokması dağıtımı yaparak hayırlara vesile olduk. verdiğimiz lokma hizmetini yiyen herkesin büyük beğenilerini aldık. kaliteden ödün vermeden en hafif ve en çıtır lokmaları lokmacı şirketimiz sizlere sunmaktadır. 300 kişiden 10.000 kişiye kadar lokma tatlısı sunmaktayız. lokmaları arabalar ve tezgahlar ile istenilen adreslerde sıcak bir şekilde servis yapmaktayız.

Başıbüyük merkez caminde hayır lokması döktürme

Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyen Ve Sipariş Vermek İsteyen Herkes bizi Arayıp Rezervasyon Yaptırabilir. 0532 692 98 48