Gültepe hayır lokması dağıtımı

İstanbul Lokma Dağıtımı Çok Hesaplı

Hayır Lokması Döktürme İle İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Binlerce Kişiye Lokma Dağıtımında Bulunduk. Çıtır, Hafif Ve Mis Gibi Tadıyla Lokmalarımız Halkımız Tarafından çok Beğenilmektedir. Kaliteden Ödün Vermeden Deneyimli Lokmacı Ustalarımız Tarafından Yapılan Ve Dökülüp Dağıtılan Hayır Lokmalarını Sizde Tercih Edebilirsiniz.

lokma arabası lokmacı kiralama
lokma dökme lokma dağıtımı

Hayır Lokması Döktürme Ne Kadar?

300 Kişilik Lokma Dağıtımından 5.000 kişiye kadar Hayır lokması döküp ikram edebiliyoruz. Mobil Arabalarda Lokma Dağıtımı Yaparak Hayırlara Vesile Oluyoruz. Cenazelerden, Cuma Namazı Çıkışına, Düğünlerden, Ölüm Yıl Dönümlerine Kadar Bir Çok Etkinlik Ve Programda Hayır Lokması Dökümü Yapmaktayız. Lokma Hayrı Yaptırmak İsteyen Dostlarımız Ve Müşterimize En İyi Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla Yapmaya Devam Ediyoruz.

1.799 TL’den Başlayan Hayır Lokma Fiyatlarımızı Sormadan Karar Vermeyin.

Hayır lokma arabası kiralama lokmacı kiralama fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Organizasyonu

İstanbul’un İlçelerinde İstenilen Adreslere gelip en lezzetli lokmaları istediğiniz saatte sizler için döküyoruz. Hayır Lokması dökmek bir sanattır, Yapacağınız hayrın bir kabusa dönmesini istemiyorsanız usta ve uzman kişiler tarafından lokma dağıtımını yapmak isterseniz yapmanız gereken şey Hayat Organizasyon Telefon Numaralarını Aramak Olacaktır.

lokma arabaları lokma döküyoruz

Mobil Lokma Arabası İle Hayır Lokması Döküyoruz

İstanbul’un Siz Nerede olursanız Olun Fark Etmez biz Oraya Gelip Ölmüşlerinizin Arkasından Lokma Dağıtıp Hayırlara Vesile Oluyoruz. 2000 yılından beri hem mutlu hem de üzüntülü anlarınızda size ve misafirlerinize lokma dağıtıyoruz. Mobil Lokma Araçları İle İstenilen Her Noktada Lokma Dağıtıyoruz. İster Tatlı, İster Tuzlu Lokmalar, Yine İster Saray Lokma İster Halka şeklinde İzmir lokma dağıtımı şirketimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

lokma arabası ile lokma dökme servisi

Hayır Lokması Dağıtımı İstanbul’un Tüm İlçelerinde Yapılıyor

20 Yıla yakındır İstanbul’un tüm bölgelerinde binlerce kişiye hayır lokması dağıtımı yaparak hayırlara vesile olduk. Verdiğimiz lokma hizmetini yiyen herkesin büyük beğenilerini aldık. Kaliteden ödün vermeden en hafif ve en çıtır lokmaları lokmacı şirketimiz sizlere sunmaktadır. 300 kişiden 10.000 kişiye kadar lokma tatlısı sunmaktayız. Lokmaları, arabalar ve tezgahlar ile istenilen adreslerde sıcak bir şekilde servis yapmaktayız.

Hayır Lokması Dağıtmak Ne Kadar?

Hayır lokması ne kadar diye soruyorsanız en uygun fiyatlara en kaliteli ve hijyenik hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. İstediğiniz saatte istediğiniz konuma gelip araç filomuzla seyyar mobil araçlarımızla hayır lokması dağıttı biliyoruz. Lokmacı Furkan Usta İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm cadde ve sokaklarında hayır lokması dağıtıyor. Memnuniyet odaklı hizmet anlayışı yüksek kalite uygun fiyat ile hayırsever müşterilerimizin hizmetinde oluyoruz.

lokma arabası kiralama İstanbul

Lokma Hayrı Fiyatları Ne Kadar?

  • 500 Adet lokma İkramı 1.800 TL
  • 750 Tane Lokma Dağıtımı 2.000 TL
  • 1.000 Kişilik Lokma Döktürme 2.200 TL
  • 1.500 Adet lokma servisi 2.800 TL
  • 2.000 Tane Lokma Hayrı 3.200 TL
lokma döktürme hayır lokmacısı

500 Kişilik Hayır Lokması Fiyatı Kaç Para?

Minimum 500 kişilik ten başlayıp 1.000, 1.500, 2.000, 3.000 kişilik lokma dağıtımları yapabilmekteyiz. Lokma döktürmek istiyorum ama nereden bulacağım diyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Cami çıkışlarında cadde ve meydanlarda hayır lokması döktürmek isteyen tüm müşterilerimizi ulaşıyoruz. 1.800 TL’den başlayan lokma fiyatları. Sizler de kaliteli ve lezzetli hizmeti hak ediyorsunuz, İstanbul’un çevre illerine de hizmet verebilmekteyiz. Lokmacı Furkan usta sipariş ve rezervasyon hattı 0 532 692 98 48 

lokma döktürme lokma dağıtımı fiyatı

Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyen Ve Sipariş Vermek İsteyen Herkes bizi Arayıp Rezervasyon Yaptırabilir. 0532 692 98 48