İstanbul Bando Takımı Kiralama Servisi

Bando Ekibi Fiyatları %20 İndirimli

Bando Takımı Kiralama Servisimizi Arayarak Sizde Organizasyonlara Renk Katabilirsiniz. Eğlenceli ve hareketli müzikleri çalan bando ekibi müzisyen grubunu tercih ederek sizde misafirlerinize sürpriz yapabilirsiniz. En Mutlu Ve Özel Anlarda Deneyimli Bando takımı Gösterilerini Bizden Talep Edebilirsiniz.

bando ekibi kiralama servisi İstanbul

İstanbul Bando Takımı Fiyatları

İstanbul’un Hem Avrupa Yakası, Hemde Anadolu Yakasındaki Tüm İlçelerde Profesyonel Bando Takımı Müzisyen Ekibi Sizlere en eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Çok Özel Ve Kaliteli Ekipler en uygun fiyatlarla sizlerle. Bando Takımı Fiyatlarımız 1.500 TL’den Başlamaktadır. Kişi Sayıları ve Gideceğimiz Yerin Uzaklığına Göre Program fiyatlarımız değişim göstermektedir.

Bando ekibi kiralama hizmeti

Bando Takımı Olarak Hangi Etkinliklerdeyiz

 1. Düğün Davet Organizasyonu
 2. Sünnet Organizasyon Töreni
 3. Nişan Organizasyon
 4. İşyeri Açılış Organizasyon
 5. Ramazan Etkinlikleri
 6. Yılbaşı Eğlenceleri
 7. Okul Şenlikleri
 8. Ana Okulu Etkinlikleri

Bando Takımı Enstrümanları

 1. Trompet
 2. Klarnet
 3. Asma Davul
 4. Saksafon
 5. Trombon
 6. Tuba
 7. Bateri
bando takımı ile düğün organizasyonu

En Kaliteli Bando Takımları

Artık eğlenceler, düğün törenleri ve sünnet törenleri gibi birtakım kutlamalar bile yeni nesil bir hale geldi ve şekil değiştirdi. Eğer sizler de düğününüzü ya da kutlamanızı daha renkli daha farklı bir şekilde yapmak istiyorsanız bando takımı kiralayarak güzel, eğlenceli ve dinamik müzikler eşliğinde kutlamanızı yapabilirsiniz. Hayat organizasyon firması olarak bizler yılları aşkın süredir siz müşterilerimizin en mutlu anına renk katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

açılış organizasyonu bando ekibi

En Kaliteli Müzik Anlayışı

Eğer sizler de en özel günlerinizde bir aksaklık bir problem yaşamadan, her şeyi gönlünüzce yaşamak ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız Bando Takımı Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bando takımı kiralayarak sizler de bu alanda tecrübeli ve son derece başarılı işler ortaya koyan ekibimizle eğlenceli bir kutlama yapma şansını elde edebilirsiniz.

gelin çıkarma bando

Kiralık Bando Ekibi Gösterisi

Özel kıyafetleri ile tamamen profesyonel bir şekilde hizmet veren bando takımımızı tercih ederek sizler de kaliteli bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Böylece sizler de en mutlu gününüzde dilediğiniz gibi kutlama yaparak bu gün içinizden geldiği gibi eğlenme fırsatını elde edebilirsiniz.

İstanbul Bando Takımı Kiralama Hizmeti İçin Organizasyon Firmamızdan Bilgi Alabilirsiniz.
0532 692 98 48