İstanbul Bando Takımı Kiralama Servisi

Bando Ekibi Fiyatları %10 İndirimli

Bando Takımı Kiralama Servisimizi Arayarak Sizde Organizasyonlara Renk Katabilirsiniz. Eğlenceli ve hareketli müzikleri çalan bando ekibi müzisyen grubunu tercih ederek sizde misafirlerinize sürpriz yapabilirsiniz. En Mutlu Ve Özel Anlarda Deneyimli Bando takımı Gösterilerini Bizden Talep Edebilirsiniz.

bando ekibi kiralama servisi İstanbul

İstanbul Bando Takımı Fiyatları

 • İstanbul’un Hem Avrupa Yakası, Hemde Anadolu Yakasındaki Tüm İlçelerde Profesyonel Bando Takımı Müzisyen Ekibi Sizlere en eğlenceli zamanlar yaşatıyor.
 • Çok Özel Ve Kaliteli Ekipler en uygun fiyatlarla sizlerle. Bando Takımı Fiyatlarımız 6.000 TL’den Başlamaktadır.
 • Kişi Sayıları ve Gideceğimiz Yerin Uzaklığına Göre Program fiyatlarımız değişim göstermektedir.
Bando ekibi kiralama hizmeti

Bando Takımı Olarak Hangi Etkinliklerdeyiz

 1. Düğün, Davet Organizasyonu
 2. Sünnet Organizasyon Töreni
 3. Nişan Organizasyon
 4. İşyeri Ve Dükkan Açılış Organizasyonları
 5. Cumhuriyet Bayramı Programları
 6. Ramazan Etkinlikleri
 7. Yılbaşı Eğlenceleri
 8. Okul Şenlikleri, 23 Nisan Etkinlikleri
 9. Ana Okulu Etkinlikleri
 10. Şirket İçi Organizasyonlar

Bando Takımı Enstrümanları

 1. Trompet, Klarnet
 2. Asma Davul, Saksafon
 3. Trombon, Tuba
 4. Bateri
bando takımı ile düğün organizasyonu

En Kaliteli Bando Takımları İçin Bize Ulaşın

Artık eğlenceler, düğün törenleri ve sünnet törenleri gibi birtakım kutlamalar bile yeni nesil bir hale geldi ve şekil değiştirdi. Eğer sizler de düğününüzü ya da kutlamanızı daha renkli daha farklı bir şekilde yapmak istiyorsanız bando takımı kiralayarak güzel, eğlenceli ve dinamik müzikler eşliğinde kutlamanızı yapabilirsiniz.

bando takımı ile gelin alma töreni

Bando Ekibi ile Gelin Alma Merasimi

Son yıllarda moda olan gelin evine bando ile gitmek, gelin hanım evden damat beyle çıkıp arabaya binene kadar en sevilen marşları ve şarkıları tüm mahallede duyulacak gibi çalıyoruz. Caddeyi bir panayır alanı ve düğün evine çeviriyoruz. İşini Bilen birbirinden değerli müzisyenler ile muhteşem ve coşkulu programlar yapıyoruz. Siz İsteyin biz istediğiniz konum ve adrese ekiplerimiz ile gelelim.

Bando Takımı İle Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonunda Bando Takımı Gösterisi

Hayat organizasyon firması olarak bizler yılları aşkın süredir siz müşterilerimizin en mutlu anına renk katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonlarında Bando Ekibi Çağırarak Müthiş Açılışa İmza Atın. Bandonun, Coşturucu Ritmine ve Müziğine Kendinizi Bırakın.

açılış organizasyonu bando ekibi

En Kaliteli Müzik Anlayışı İle Bando Ekiplerimiz Hizmetinizde

Eğer sizler de en özel günlerinizde bir aksaklık bir problem yaşamadan, her şeyi gönlünüzce yaşamak ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız Bando Takımı Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bando takımı kiralayarak sizler de bu alanda tecrübeli ve son derece başarılı işler ortaya koyan ekibimizle eğlenceli bir kutlama yapma şansını elde edebilirsiniz.

okul etkinliği bando ekibi kiralama fiyatları

Kiralık Bando Ekibi Gösterisi Organizasyonu

Özel kıyafetleri ile tamamen profesyonel bir şekilde hizmet veren bando takımımızı tercih ederek sizler de kaliteli bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Böylece sizler de en mutlu gününüzde dilediğiniz gibi kutlama yaparak bu gün içinizden geldiği gibi eğlenme fırsatını elde edebilirsiniz. Çok Şık Kıyafetler, çok özel müzisyen ekipleri organizasyonlarınıza renk katalım.

karşılama bandosu gelin alma bandosu

Misafir Karşılama Bandosu

Bando müzikleri halkımız tarafından çok sevilmektedir. özel etkinlik ve organizasyonlarınızda misafirlerinizi bando ekibi ile karşılayabilirsiniz. İstanbul’da yapacağınız programlarda En Elit bando takımları ile davet ve etkinliklere davet edebilir, misafirlerinize güzel anlar yaşatabilirsiniz. işini layıkıyla yapan profesyonel müzisyenlerimizin müziklerini çok beğeneceksiniz.

Düğün organizasyon bando takımı davul şov

Düğün Ve Davetlerde Bando Takımı Gösterileri Yapıyoruz

İstanbul Düğün organizasyonlarında bando takımı gösterileri yaparak inanılmaz güzel bir hava katıyoruz. Düğün Davetlerde isterseniz misafirlerinizi karşılayabilir, isterseniz gelin damat ile birlikte salona giriş yapıp sahnede danslar yapabilir, isterseniz gelin evi önünde gelin alma hizmeti verebiliriz. Siz İsteyin biz düğün organizasyonlarınıza renk katalım.

Gelin Alma Bandosu İçin Bize Ulaşın

Düğün merasimlerinde salona gelmeden önce damat gelin evine gider gelin ile birlikte arabaya binen kadar gelin alma bandomuz en eğlenceli ve şen şakrak şarkıları seslendirerek gelin damadı salona kadar uğurlarlar. Müziğimiz ile misafirler ve konu komşu müziğin ritmine kendine bırakır bize eşlik edip oyunlar oynar ve dans yaparlar. Bazen müşterilerimizin isteği üzerine hem kapı önünde hemde düğün salonu çıkışını da biz yaparız. Bando takımı coşkusunu sizlerde yaşamak isterseniz, Organizasyon şirketimiz ile iletişim kurun.

İstanbul Bando Takımı Kiralama Hizmeti İçin Organizasyon Firmamızdan Bilgi Alabilirsiniz. Siz İsteyin İstediğiniz Yere Gelelim. 0532 692 98 48