Düğün Organizasyon Hizmetleri

İstanbul Düğün Organizasyonu Fiyatları Kaç Para?

Düğün Organizasyon Hizmetleri, Sünnet Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Kır Düğünü Organizasyonlarınız da Sizlere Her Türlü Karmaşadan Uzak, Profesyonel Kadrosuyla Güvenilir Bir Ortamda, Çiftler Ve Aileleri İçin Yaşamlarının O En Heyecanla Beklenen, En Özel Günlerinde Yalnız Bırakmıyor, Sürprizlerle Dolu Muhteşem Bir Şölene Davet Ediyoruz.

Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün Davet Organizasyon Hizmetlerinde Neler Yapıyoruz?

Düğün Davet Organizasyonlarınızda Profesyonel Ekiplerimizle Hayatınızın En Önemli Anlarını Şölene Çeviriyoruz. Arayın Bilgi Alın Ve Sizde Unutulmaz Düğünler Yaşayın. Düğün Organizasyonlarında Masa sandalye Süsleme, Masa Sandalye Kiralama Ve Gelin Masası Kiralama Hizmetimiz Devam Ediyor. Düğün Organizasyon Fiyatları Ve Fırsatları Öğrenin.

Düğün Organizasyon Kampanyalı Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.

düğün organizasyonu süsleme

Düğün Organizasyonu Sahne Programı;

 1. Açılış Konuşması
 2. Gelin Damadın Salona Alınması
 3. Nikah Merasimi
 4. Gelin Damadın Dans Etmesi
 5. Pasta Kesimi
 6. Müzik Grubumuzun Sahne Alması
 7. Takı Merasimi
 8. Müzik Grubumuzun Tekrar Sahne Alması
 9. Çiçek Atma
 10. Ses Sistemi Kurulumu
 11. Fotoğraf Ve Kamera Çekimi

istanbul masa sandalye süsleme

Düğün Organizasyonu Mekan Süsleme;

 1. Mekanın Balon Ve Tüllerle Süslemesi
 2. Masa Sandalye Kiralama
 3. Masa Sandalye Süsleme
 4. Gelin Yolu Kiralama
 5. Gelin Masası Kiralama
 6. Masa Üstü Şamdan Kiralama
 7. Masa Üstü Yapay Çiçek

Ayrıca Düğün Organizasyonları İçin; Davul Zurna Ekibi Kiralama Ve Kemençe Ekibimizde Mevcuttur.

düğün ve nişan organizasyonu

Düğün Organizasyon Servisi Olarak Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Evlilik teklifi aldınız çok heyecanlısınız. Şimdi hemen düğün hazırlıklarına başlamanız gerekecektir. Öncelikle bir not defteri edinin. Düğün planlamak kolay bir iş değildir fakat özenli bir organizasyon ve iyi bir çalışma ile hayallerinizdeki düğünü yaşayabilirsiniz. Öncelikle düğün yapacağınız günü başlangıçtan sonuna kadar beyninizde canlandırın. Nasıl bir ortamda ve nasıl bir yerde evlenmek istediğinizi karar verin.

gelin damat girişi düğün

En Kaliteli Düğün Organizasyon Hizmetleri  İçin Şirketimizi Arayın.

Misafirler nasıl giyinmeli, servis yapılan içecekler ve yemekler nasıl olmalı. Tüm bunları ayrıntılı olarak düşünün. Düğününüzü yaz aylarında düşünüyorsanız tarihi belirlemeden önce mutlaka düğün salonları ve düğün organizasyonu yapan mekanlarla en az 4 veya 5 ay önceden konuşmanız gerekmektedir. Düğün organizasyonu için önce bütçenizi belirleyin. Bu aşamada hayaller ile gerçeklerin birbirleriyle karıştığı bir aşama olacaktır.

düğün davet organizasyon

Düğün Organizasyon Şirketi Olarak Kaç Yıldır Hizmet Veriyoruz?

Bir düğün organizasyonu firmasıyla çalışacaksanız, yemek, nasıl bir süsleme ve oturma düzeni ile ilgili konuşmak için mutlaka randevu alın. Firmalardan düğün yeri için fikir alabilir veya sizin seçtiğiniz yerde olabilecek kurallar ve kısıtlama ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Önce evlendirme dairesine gidin gerekli belgeleri alın. Önceden sağlık raporu almak 3-4 gün sürerken şimdi daha kısa sürede alınabiliyor.

masa sandalye süsleme fiyat

Ama siz yine de bunun için bir haftanızı ayırın. Davetliler listenizi hazırlayın ve düğün davetiyesinin nasıl olacağına karar verin. Eşinizin ailesinden ve kendi ailenizden davetli listesi için yardım alabilirsiniz. Davetiyeleri dağıtılmak apayrı bir iş olduğundan imkan olanları elden dağıtın ve geri kalanları ise dağıtmak için dağıtıcı bir firmayla anlaşın.

düğün davet masa sandalye süsleme

Düğün Organizasyon Paketlerinde Neler Var?

Gelinlik ve damatlık seçiminizi yapın. Genellikle telaştan zayıflandığı için gelinlik provanızı düğüne 15 gün kala tekrarda yapın. Düğününüze 10 gün kala, düğün organizasyonu yaptığınız firma ile tekrar görüşerek son detayların üzerinden mutlaka geçin. Eğer mümkünse servis yapılacak yemeklerin tadına bakın.

sandalye giydirme istanbul

En Şık Ve En Özel Düğün Organizasyon Fikirleri

düğün organizasyonu ve planlaması kolay bir iş değildir. Ama Biz Organizasyon Şirketi Olarak En Muhteşem Düğünleri Sizler İçin Yapıyoruz. unutmayın ki bu mutlu bir gün ve stres yapmayın, insanlar düğününüze, mutluluğunuza ortak olmak için geleceklerdir. Sizlere en iyisini sunmak için 20 Yıldır Sizlerleyiz.

gelin masası kiralama istanbul

Düğün Organizasyon Hizmetlerini Uzman Ve Tecrübeli Ekipler ile unutulmaz organizasyonlara imza atıyoruz.
0532 692 98 48