Sıkça Sorulan Sorular

Paket Fiyatlarınız neden bu kadar ucuz?

Yaptığımız tüm işleri profesyonel ölçütlerle ve sağlam bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Sürekli aynı ekiple çalışıyor ve ülke genelinde neredeyse her gün pek çok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Bu sayede maliyetlerimizi minimuma düşürüp, siz değerli halkımıza mutlu anlarında bir destek de biz olmaya çalışıyoruz.

Organizasyonlarınızda Kimler Görev Alıyor, Kimler Yönetiyor?

Hilal Organizasyon, her organizasyon için profesyonellerle çalışmakta ve müşterilerle temasa geçilmesinden itibaren profesyonel ekip tüm planlamaları müşterilerin de teyitleriyle eksiksiz yapmaktadır. Organizasyonun herhangi bir aşamasında çıkabilecek sorunlara da yine görevlendirdiğimiz profesyonel ekip anında müdahale etmektedir.

Organizasyonlarınızı çok beğendik, ancak birleştirme yapmak istiyoruz. Mümkün müdür?

Tüm organizasyonlarımız sizin beğeniniz ve memnuniyetiniz için hassasiyetle yapılmaktadır. Tüm organizasyonlarımızın içeriğinde değişiklikler yapmanız mümkündür. Paketler arasında birleştirmeler, ekleme ve çıkarmalar yapılabilecektir.

Sadece bayanlardan oluşacak faaliyet düzenleyebilir misiniz?

Bu konuda bizi arar ve hangi faaliyeti düzenlemek istediğinizi belirtirseniz, sadece bayan personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunabiliriz.

Düğün Ve Sünnet Organizasyonlardaki aksaklıklarda neler yapıyorsunuz?

Profesyonel ekiplerimiz tüm muhtemel problemlere yönelik öngörülerini yapmış ve süreçlerde bunu göz ardı etmemektedir. Çalışmalarımızda her türlü aksaklığa yönelik uzman teknik ekiplerimiz hazır bulunmakta ve duruma en uygun çözümü sunabilecek kapasitededirler.

Organizasyon Firması Olarak Sadece İstanbul’da mı faaliyet gösteriyorsunuz?

Hayır, biz yetkili ve profesyonel ekiplerimizle tüm Türkiye genelinde hizmetimizi sunuyoruz. Ülkemizin her ilinden bizi arayarak hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.