balon süsleme açılış organizasyonu

Bakırköy Açılış Organizasyonu

Bakırköy Açılış Organizasyonu Bir işletmenin en değer verdiği ve iz bırakacağı gün ilk yani açılış günüdür. Bu gününde profesyonel ekibimizle beraber Hayat Organizasyon olarak her işletmecimizin yanındayız. Açılış organizasyonu programımızda yer alan maddeleri şöyle sıralamamız mümkün;

Bakırköy Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonunda Neler Bulunmakta?

 • Mehteran Ekibi Kiralama
 • Osmanlı Macunu Servisi
 • Lokma Dağıtımı Hizmeti
 • Bando Takımı Gösterisi
 • Halk Oyunları Programı
 • Anons Ve Sunum Hizmeti
 • Ses Sistemi Müzik Çalınması
 • Balon Süsleme Zincir Balon
 • Papatya Balon Süslemeleri
 • Palyaço Animatör Kiralama
 • Tahta Bacak Kiralama Fiyatları
 • Kokteyl Masası Kurulumu

Gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Açılış Organizasyonu Hostes Kiralama

Dükkan Açılışlarında Müzik Grubumuz

Açılışlarda Misafirlere karşılama yaptığımız Trio müzik grubumuz bulunmakla beraber balonlar ve palyaçolarla beraber bir şölen havasını estirmektedirler. Ayrıca Yine Açılışlarda Mehter Takımı Gösterisi Ve Bando Takımı Gösterileri Sunmaktayız. Ses Sistemi Kurulumu İle Birlikte Müziğin Çalınması Ve Anonsların Yapılması Açılışa Güzel Bir Hava Katmaktadır.

araç galerisi açılış organizasyon

Bakırköy Açılış Organizasyonu İçerikleri

Açılış organizasyonumuza balon süsleme, zincir balon, papatya balon ve bayrak süslemeleri ile başlıyor, işletmenin önüne ses tesisatı kurarak devam ediyoruz. Bunların yanında palyaço kiralama ve şişme palyaço kiralama ile bütün ilgiyi dükkana çekmeyi başarabiliyoruz. Kokteyl masalarının üzerine ikramlıklar koyarak devam ettiğimiz hizmetimizde mehteran takımını da katarak açılışa muhteşem bir coşku katmaktayız.

en muhteşem dükkan açılış organizasyonları

Bakırköy Açılış Organizasyonu Dükkan Ve Mağaza Açılış Fiyatları

Açılışlarda Muhteşem coşkulu organizeler yaparken, ikram arabaları ile müşterilerinize pamuk şekeri ve patlamış mısır ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda işletmenin içinde özel ürünler belirleyerek bunlara ekstra indirim uygulamanızı tavsiye edip daha çok müşteri çekebilmenize yardımcı olmaktayız.

Bakırköy Dükkan Açılış Organizasyon

Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

Açılış organizasyonu yapılmadan önce sabah erkenden dükkana geliriz, balonlar ve bayraklarla mekanın süslemesini yaparız. süslemede kullanılacak balon renkleri tamamen müşterimize aittir. Onun belirlediği 2 renk veya 3 renk balon süslemesi profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır. Karşıdan karşıya zincir balon süslemesi kapıya kemer balon, iç bölüme papatya balonlar ve çeşitli figürler yaparız. Dükkanın önüne kurduğumuz Ses sistemi ile hem anons hem de müziklerin çalınmasını gerçekleştiririz. Yine dükkanın önüne ve içine koyacağımız kokteyl, bistro masalarda ikramlıkları servis yapabilirsiniz. Hosteslerimiz ikramların servisini yapar, palyaçomuz oyunlar oynar veya broşürleriniz varsa onları gelen müşterilerinize verir. Bunun yanında açılışı çok daha etkili ve gösterişli kılmak adına mehteran takımı ve bando takımları ile ilgi ve alakayı dükkan açılışınıza çekeriz. Bunun gibi birçok çalışma profesyonel ve uzman ekiplerimiz tarafından açılış günü gerçekleştirilir.

dükkan açılış organizasyon Bakırköy

İstanbul’da Yapacağınız Tüm Açılışlarla Alakalı Etkinliklerde En Şık Balon Süslemeleri Ve En Profesyonel Kadrolar Sizler İçin İş Başında. 0532 692 98 48