işyeri açılış organizasyon istanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul İçin Bizi Arayın.

Açılış Organizasyonu İstanbul – Dükkan Açılış Organizasyonlarında; Balon Süslemeleri, Zincir Balon Süsleme hizmeti Bayrak Süsleme servisi ve Kemer Balon Süslemeleri Yapmaktayız. Açılış Programında Yapacağımız Süsleme İle Dükkanınızı Ve Mağazanızı Tanıyamayacaksınız. En İlgi çekici Ve En Sıra Dışı İşyeri Açılışlarını, Hayat Organizasyon Firmamız Yapmaktadır. 

Dükkan Açılış Organizasyon Paketlerimiz Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48

açılış organizasyon Bando Takımı

Açılış Organizasyonunu Bando Takımı İle Renklendirin

Müşterilerimiz Son zamanlarda açılışların farklı ve ilgi çekici olmalarını istemektedirler. bizlerde organizasyon şirketi olarak profesyonel müzisyenlerden oluşan bando takımı ile en sevilen parçaları gelen müşteriler için seslendiriyoruz. Coşkulu ve eğlenceli açılış organizasyonları yapmak isterseniz organizasyon firmamızı aramanız yeterli.

En Uygun ve kaliteli bando ekibi arıyorsanız biz buradayız.

açılış organizasyonu yapmak istiyorum

Açılış Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

Açılış Organizasyonlarında Palyaço Ekibi Kiralama Hizmeti, Broşür Dağıtımı, Çubuk Balon Dağıtımı, Ses Sistemi Kiralama İle Anons Yapıyor, Müzik Çalıyoruz. Kokteyl Masaları İkramlıkları Koyabiliriz. Birbirinden Renkli Zincir Balon Süslemeleri Ve Bayrak Flama Süsleme Hizmeti Vermekteyiz. Kampanyalı Dükkan Açılış Fiyatlarımız için Bizi Arayın.

Açılışlarda Sunabileceğimiz Gösteri Ekipleri

 1. Mehter Takımı Kiralama
 2. Bando Ekibi Gösterisi
 3. Halk Oyunları Grubu Gösterileri
 4. Trio Ekibi Organizasyonu
 5. Müzik Grubu Programları
 6. Tahta Bacak Ve Jonglör Gösterileri
 7. İlizyonist Ve Sihirbaz Kiralama

mehter ekibi ile açılış organizazsyonu

Açılış Organizasyonlarını Mehter Takımı İle Coşturun

Mehter Ekibini, dükkan açılışlarına çağırarak muhteşem ve ihtişamlı programlar yaptırabilirsiniz. 8 kişiden başlayıp 30 kişiye kadar bizden ekip kiralayabilirsiniz. İşinin uzmanı, yıllarını mehteran müziğine gönül vermiş, ekiplerimizin marşlarını dinlerken kendinizden geçeceksiniz. Mehteran ekibi hem dükkanın  önünde marşları çalıyor, hemde sokakta yürüyüş yaparak en güzel marşları müşterilerinize ve komşularınıza seslendiriyorlar.

açılışta balon süslemeler

Hangi İşyeri Açılış Organizasyonlarını Yapıyoruz?

 1. Şarküteri, Kuruyemiş Ve Market Açılışı Hizmeti
 2. Dükkan Açılışı, İşyeri Ve Fabrika Açılış Töreni
 3. Kıyafet, Giyim Ve Ayakkabı Mağazası Açılış Merasimi
 4. Kasap, Restoran Ve Kafe Açılış Organizasyonları
 5. Zücaciye, Fırın Ve Hastane Açılış Programları
 6. Üniversite, Kolej, Anaokulu Açılış Etkinlikleri

Açılış Organizasyonu Kampanya 1

 1. Zincir Balon Süsleme 30 mt
 2. Dükkanın Balonlarla Süslenmesi
 3. Papatya Balon Süsleme
 4. Kapıya Zincir Balon Süslemesi
 5. Palyaço Kiralama 1 Kişi
 6. Tepsi, Kurdele, Makas
 7. Broşür Dağıtımı
 8. Anonsların Yapılması
 9. Ses Sistemi Kurulumu
 10. Müzik Çalınması Dj Hizmeti

İşyeri Açılış Fiyatımız 2.500 TL

açılış organizasyon zincir balonlar

Açılış Organizasyonu Kampanya 2

 1. Zincir Balon Süslemeleri
 2. Dükkan Kapısına Kemer Balon
 3. Papatya Balonlarla Süslüyoruz
 4. Bayrak Süsleme Hizmeti
 5. 1 Adet Palyaço Kiralama
 6. Broşür Ve Afiş Dağıtımı
 7. 1 Adet Hostes Kiralama Hizmeti
 8. Profesyonel Ses Sistemi Kuruyoruz
 9. Anonsun Yapılması
 10. Müzik Çalınması
 11. Açılış İçin (Tepsi, Kurdele, Makas)
 12. Karşılamada Kolonya İkramı
 13. 3 Adet Kokteyl Masası

Kampanyalı Fiyatımız Hepsi Sadece 2.750 TL

balon süslemesi ile mobilya mağaza açılışı

Açılış Organizasyonu Kampanya 3

 • Balon Süslemeler
 • Dükkanın Çerçevesi Zincir Balon Süslemesi
 • Papatya Balon Süslemesi
 • Bayrak Flama Süsleme
 • Palyaço Kiralama
 • Yüz Boyama, Broşür Dağıtımı
 • Hostes Temini İle Misafirleri Karşılama
 • Ses Sistemi Kurulumu
 • Müzik Çalınması Ve Anonsların Yapılması
 • 3 adet Kokteyl Masası
 • 8 Kişilik Mehteran Takımı Gösterisi
 • Kurdele, Makas Ve Tepsi

Dükkan Açılış Fiyatı 5.000 TL 

açılış organizasyonları

Açılış Organizasyonu İstanbul Fiyatları Ne Kadar?

En Ucuz İstanbul Açılış Organizasyonları İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz; Balon Süslemeleri, Ses Sistemleri, Animasyon Hizmetleri, Palyaço Kiralama İle İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonları Basit Görünse de Firmalar İçin En Önemli Organizasyonlardan Biridir. İşyeri Açılışı İşini Uzman Ekiplerle 20 Yıla Yakındır, 20 Kişilik Ekiple Sizlere Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz. Açılış Fiyatlarımız 2.499 TL’den Başlamaktadır.

ayakkabıcı açılışı

Açılış Organizasyonu Zincir Balon Süslemeleri

Mağaza Açılış Organizasyonları, Alanlarında Uzman Ekiplerimizle Sizlerin Ve Müşterilerimizin Unutamayacağı Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Sunuyoruz. 20 yıla yakındır yaptığımız binlerce programla tecrübe sahibi olan kadrolarımız sizlere en mükemmel hizmeti veriyor. Açılış Öncesi Planlama Ve Fikirlerimizi Size Sunarız, Sizde Tercih Ve Alternatifleri değerlendirir, Açılış Günü de Tasarımları Uygularız.

açılış balon süsleme organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Açılış organizasyonuna karar verdiğinizde ilk olarak bir organizasyon şirketi ile anlaşmak olmalı. Bilgi alıp planlama yaptıktan sonra şirket yetkilisi olarak iş yerinize gelip detaylı planlamadan sonra yapılması gerekenleri ortaya koyarız. Dükkânın hangi bölgesine balon süslemeler yapılması, kokteyl masalarının nerede olacağı ses sistemi kurulumunun nasıl yapılacağı, gelen misafirlere neyin ikram edileceği gibi konularda sizlere fikirler sunarız. Karşılıklı olarak yaptığımız istişareler neticesinde açılış organizasyonunun detaylarını netleştiririz. Açılış sabahı çalışma yapmaya başlar, istediğiniz renkte uygulayabileceğimiz balon süslemeleri yanında kokteyl masası örtü süslemelerine kadar tüm detaylar tarafımızdan sizlere sunulacaktır. Açılış organizasyon şirketi olarak açılış organizasyonunun nasıl yapılacağı konusunda tüm soru işaretlerini bizi arayarak giderebilirsiniz. 

işyeri açılış organizasyonu balon süsleme

Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama Ve Animasyon Ekibi

Mağaza Ve Dükkan Açılış Organizasyonunda; Palyaço Kiralama Hizmeti Ve Animasyon Grubu ile açılışlara renk ve eğlence katıyoruz. Palyaçolarımız Broşür dağıtımı yapmasının yanında anonsları yapıyor ve müzikle birlikte oyunlar oynuyorlar. Palyaço Hizmeti yanında Tahta Bacak Kiralama, Kostüm Karakterler ve Animatör ekibi hizmeti sunmaktayız.  

İşyeri dükkan açılış organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu Ne Kadar Sürüyor?

Açılış Organizasyon Fikirleri Hakkında Bilgi Almak Artık çok Kolay. Biz Gelip Mağazanıza Bakıyor Ön Çalışma Yapıyoruz, Daha Sonra Gerekli Olan Çalışmaları Mağazanıza Uyguluyoruz. Mağaza Açılışları, Dükkan Açılışları, İşyeri Açılışı, Fabrika Açılışı, Mekan Açılışları, Temel Atma Törenleri, Gala Geceleri, Lansman Tanıtım Günleri İle Size Sunacağımız Hizmetlerimizle Tüm Dikkatleri Kurumunuza Çekmekteyiz.

Dükkan Ve İşyeri Açılışları Saat 12.00’den, Akşam 17.00’e Kadar Sürmektedir.

açılış organizasyonları dükkan açılışı

Açılış Organizasyonu En Deneyimli Kadrolar

İster Avrupa Yakası, İster Anadolu Yakasında Dükkan Açmak Veya Mağaza Açılışı Yaptırmak İstiyorsunuz Ama Nereden Başlayacağım Diyorsanız, Hayat Organizasyon Olarak Her Zaman profesyonel kadrolarımız ile hizmetinizdeyiz. 20 yıllık deneyim ile en şık ve en güzel açılış organizasyonları firmamız tarafından yapılmaktadır. En ucuz fiyatları sizlere sunmak için çok çalışıyoruz. Bu zamana kadar binlerce dükkan açılışı gerçekleştirdik bu açılışlar halkımız tarafından büyük beğeni topladı.

Açılış balon süslemesi

Açılışta Ne İkram Edilir?

Açılış organizasyonlarında gelen davetlilere ve misafirlere ikram edilecek yiyecek ve içeceklerin neler olması önemli bir husustur. Dükkânın önüne koyduğumuz bistro ve kokteyl masalarının üzerine tuzlu ve tatlı kurabiyeler, ekler, baklava, kanepeler, kuruyemişler, kek ve pasta ikramı yapılabilir. İçecek olarak da kola, fanta, Türk kahvesi, gazoz, meyve suları, soda, şerbet ve limonatalar İkram Edilebilir. Ayrıca ikram arabalarımız ile pamuk şekeri, patlamış mısır, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, Maraş dondurması, bardakta mısır ve lokma ikramı da yine standartlarımız ve tezgahlarımız aracılığıyla servis yapılabilmektedir 

dükkan ve mağaza açılış organizasyonları

Dükkan Açılışlarında Verebildiğimiz Hizmetler?

 1. Zincir Balon Süslemeleri
 2. Kemer Balon Süslemesi
 3. Papatya Balon Süslemeleri
 4. Palyaço Kiralama Hizmeti
 5. Hostes Kiralama Servisi
 6. Bayrak Flama Süsleme
 7. Kokteyl Masası Kiralama
 8. Ses Sistemi Kiralama
 9. Mehteran Takımı Gösterisi
 10. Halk Oyunları Gösterisi
 11. Bando Takımı Gösterisi
 12. Tahta Bacak Kiralama
 13. Pamuk Şeker Dağıtımı 
 14. Patlamış Mısır Arabası İkramı
 15. Lokma Dökme Ve Dağıtım

Bu Hizmetler İçinden İstediğinizi Seçebilir Ve Organizasyona Dahil Edebiliriz.

açılış organizasyonları zincir balon süslemeleri

Dükkan Açılış Organizasyonu Kokteyl Masası Kiralama Servisi

İşyeri Açılışlarının Olmazlarından olan dükkanın önüne koyduğumuz kokteyl masası ve bistro masası kiralama hizmeti ile müşterilerinize sunacağınız ikram içecek ve yiyeceklerinizi buradan servis edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda bistro masasını istediğiniz renkte sizlere kiralayabiliyoruz.

açılış organizasyon süsleme organizasyonları

Açılış Organizasyon Şirketimiz İle iletişim Kurun

Dükkân ve iş yeri açılışları gerçekten zordur. İşinin erbabı ve profesyonel bu işle uğraşan organizasyon şirketleri eliyle yapılan açılışlar çok daha ilgi çekici ve çok daha gösterişli olmaktadır. Sizler de bu özel günde dükkanımızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak ve ahaliye dükkânın açıldığını göstermenin en iyi yolu organizasyon firmasıyla çalışmaktır. Açılışlarda sabahleyin gelip balon süslemelerini rengarenk balonlarla dükkanımızı tanınmayacak kadar güzel hale getiriyoruz. Müzik ve ses sistemi kiralama hizmetiyle anonsları yapıp müzikleri çalıyoruz, palyaçolar ve animatörler ile ilgi ve alakayı dükkâna çekmeye devam ediyorlar. Kapının önüne koyduğumuz bistro masalarda da ikramlarını buradan servis yapabiliyorsunuz.

açılış organizasyon şirketi

En Kaliteli Açılış Organizasyonlarını Şirketimize Yaptırın

Hayat Organizasyon Şirketi Olarak Bulunduğunuz bölgede gösterişli açılışları yapıp, potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde tanıtıyoruz. Silivri’den Tuzla’ya kadar İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tüm bölgelerde hizmetimiz mevcuttur. Mağaza Açılışlarında mehter takımlarımız ve bando takımlarımız mevcuttur. yine tahta bacak, illüzyonist, pandomim, jonglör ve folklor ekiplerimizle de muhteşem açılışlar yapabiliyoruz. 

açılış organizasyonu ikram arabası kirala

İşyeri Açılışında İkram Arabaları Kiralayın

Açılış organizasyonlarında farklılık arayan müşterilerimiz gelen misafirlerine en şık ikram arabalarıyla pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu ve Maraş dondurması ikramında bulunmaktadırlar. dükkanın önüne kurduğumuz nostaljik ikram arabaları, çevreden geçen insanların dikkatini çekip dükkana yönelmelerini sağlamaktadır. Gelen müşterilere ücretsiz ikram ettiğimiz mısır, pamuk şeker, dondurma ve macun müşterilerin ağızlarını tatlandırırken dükkândan alışveriş yapmalarını da sağlamaktadır. Sizler de açılış organizasyonlarına farklılık katmak için gönül rahatlığıyla bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. 

En Şık bistro Ve Kokteyl masalarını, En uygun fiyatlara bizden bulabilirsiniz.

20 Yılı Aşkındır, İstanbul’da Binlerce Dükkan açılışını En Tecrübeli Ekiplerle Yapmaktayız. Paket Fiyatları Ve Kampanyalardan Haberdar Olun. 0532 692 98 48