Açılış Organizasyonları

İşyeri Açılış Organizasyonu & Mağaza Ve Dükkan Açılışı Ne Kadar?

Açılış Organizasyonları nda Neler Yapıyorsunuz?

Açılış OrganizasyonlarıDükkan Açılış Organizasyonlarında; Balon Süslemeleri, Zincir Balon Süsleme hizmeti Bayrak Süsleme servisi ve Kemer Balon Süslemeleri Yapmaktayız. Açılış Programında Yapacağımız Süsleme İle Dükkanınızı Ve Mağazanızı Tanıyamayacaksınız.

Yine Açılış Organizasyonlarında Palyaço Kiralama Hizmeti, Broşür Dağıtımı, Balon Dağıtımı, Ses Tesisatı Kiralama Hizmeti Vermekteyiz. Kampanyalı Dükkan Açılış Fiyatlarımız için Bizi Arayın. Ayrıca Dükkan Ve İşyeri Açılışlarında Mehter Takımı Kiralama, Kokteyl Masası Kiralama, Halk Oyunları Grubu Gösterileri Sunmaktayız.

balon süsleme fiyatları

Dükkan Açılışı Organizasyon Kampanyası 1

 1. Zincir Balon Süslemeaçılış kampanyası
 2. Dükkanın Balonlarla Süslenmesi
 3. Palyaço Kiralama Hizmeti
 4. Çubuk Balon Dağıtımı
 5. Broşür Dağıtımı
 6. Anonsun Yapılması
 7. Ses Sistemi Kurulumu
 8. Müzik Çalınması

Hepsi Dahil Fiyatımız 700 TLdükkan açılış organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyon Kampanyası 2

 1. Zincir Balon Süslemesi
 2. Dükkan Kapısına Kemer Balonkampanya fiyatımız
 3. Papatya Balonlar
 4. Bayrak Süsleme
 5. Palyaço Kiralama
 6. Çocuklara Yüz Boyama
 7. Çocuklara Balon Dağıtımı
 8. Hostes Kiralama
 9. Profesyonel Ses Sistemi
 10. Anonsun Yapılması
 11. Müzik Çalınması Dj
 12. Açılış İçin (Tepsi, Kurdele, Makas)
 13. Karşılamada (Lokum, Kolonya İkramı)
 14. Konfeti Ve Volkan Atımı

Kampanyalı Fiyatımız Hepsi Sadece 1.000 TL

İstanbul Açılış Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

İşyeri Açılış Organizasyonlarınız İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz; Balon Süslemeleri, Ses Sistemleri, Animasyon Hizmetleri Palyaço Kiralama İle İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonları Basit Görünse de Firmalar İçin En Önemli Organizasyonlardan Biridir.

Mağaza Açılış Organizasyonlarımızda Alanlarında Uzman Ekiplerimizle Sizlerin Ve Müşterilerimizin Unutamayacağı Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Sunuyoruz. 20 yıla yakındır yaptığımız binlerce programla tecrübe sahibi olan kadrolarımız sizlere en mükemmel hizmeti veriyor.

Dükkan Açılış Organizasyonları İçin Bize Ulaşın. 

Mağaza Ve Dükkan Açılış Organizasyonlarında; Catering Hizmeti, Balon Süsleme, Zincir Balon, Sütun Balon, Kemer Balon, Ses Sistemi Kurulumu Yapmaktayız. ayrıca Mağaza Açılışlarında Karşılama Hostesi, Palyaçolar, Garson Temini, Kokteyl Masası, Mehter Takımı, Halk Oyunları Grubu, Trio Müzik Grubu İle Diğer Tüm Hizmetlerimizle Açılışlarınızı Unutulmaz Kılmak İstiyoruz.

dükkan ve mağaza açılışı

 Mağaza Açılış Organizasyonları Ne Kadar Sürüyor?

Açılış Organizasyonlarında Bizi Aramanız Yeterli. Biz Gelip Mağazanıza Bakıyor Ön Çalışma Yapıyoruz, Daha Sonra Gerekli Olan Çalışmaları Mağazanıza Uyguluyoruz. Mağaza Açılışları, Dükkan Açılışları, İşyeri Açılışı, Fabrika Açılışı, Mekan Açılışları, Temel Atma Törenleri, Gala Geceleri İle Size Sunacağımız Hizmetlerimizde Tüm Dikkatleri Kurumunuza Çekecektir. Dükkan Açılışlarında Saat 12.00’den, Akşam 18.00’e Kadar Sürmektedir.

Açılış Organizasyonları