Osmanlı Macuncusu Kiralama

macun şekeri imalatı

Tarihi Osmanlı Macuncusu Kiralama %10 İndirimli

Osmanlı Macuncusu Kiralama – Tarihi Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti Hayat Organizasyon Yan Kuruluşu Olan Nostaljik Sokak Satıcıları Aracılığı İle Yapılmaktadır.  Osmanlıdan Günümüze gelen tat ve lezzetlerden olan tarihi Osmanlı macunu kendi bünyemizde üretilip satılmaktadır. Osmanlı Macunu İmalatı Ve Siparişi İçin Firmamızı Arayabilirsiniz.

macuncu kiralama servisi

Osmanlı Macunu Fiyatı 1.200 TL’den Başlayan Fiyatlar

istediğiniz sayıda tepside üretim yapıp sizlere macunu ulaştırabiliriz. ayrıca Osmanlı macunu tezgahı ve elemanlarımızla dağıtım ve kiralama hizmeti tarafımızdan yapılmaktadır. Düğün Davet merasimlerinde misafirlerinize bu muhteşem lezzeti ikram edip onlara güzel bir sürpriz yapın. Şirketimizi Arayarak Haftanın 7 Günü Macun Siparişi verebilirsiniz.

, sünnet düğünlerine, dükkan açılış organizasyonlarından, okul şenliklerine kadar her yerde sizlere Osmanlı macun şekerini servis ediyoruz.

osmanlı macunu kiralamak ne kadar

İstanbul Osmanlı Macunu Satış Ve Sipariş İçin Arayın.

İstanbul’un ve çevre illerde Osmanlı macun şekeri kiralama hizmeti vermekteyiz. Osmanlı macunu kiralaması özellikle sünnet organizasyonu, doğum günü etkinliği ve açılış organizasyonlarında sıkça talep edilmektedir. 5 Çeşit Ve 5 Renk İle Size Sunduğumuz Bu Muhteşem lezzeti Sizde Tadın.

en uygun fiyatlarla osmanlı macunu siparişi

Osmanlı Macunu Dağıtımı Ve Satışı

Ramazan ayında ramazan etkinliklerinde yine vazgeçilmez olan Osmanlı macunu kiralama servisimiz hizmet veriyor. Osmanlı Macunu hizmeti otantik kıyafetli elemanlarımız tarafından temiz ve hijyenik bir şekilde sizlere sunulmaktadır. 50 kişiden 10.000 kişiye kadar macun şekeri dağıtım hizmeti yapabilmekteyiz. Osmanlıdan gelen bu tadı yaşatmak adına ustalarımız sizler için üretiyorlar. Baharatlar, Meyveler ve daha bir çok lezzetle sizlere en iyi macunları sunuyoruz.

organik osmanlı macunu siparişi

Osmanlı Macunu Kiralamak İçin Şirketimizi Arayın.

Macunu 5 çeşit olarak sizlere sunmaktayız, kivili, portakallı, limonlu, vanilyalı ve çilekli olarak farklı tatları denediniz mi? geçmişten günümüze tarihi bir miras olan macun şekeri Osmanlı zamanında çocuklar tarafından sıkça tüketilen ve çok sevilen bu lezzeti günümüze taşıyoruz. Osmanlı macununu tadan bir kez daha isteyecek bu lezzetten vazgeçemeyecek. Macun Dışında Osmanlı şerbeti dağıtım hizmeti de sunuyoruz.

Osmanlı macuncusu kiralama fiyatları

İstanbul Osmanlı Macunu Satışı, Macun siparişi ve macun kiralama için bizi arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir