Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

kına gecesi organizasyonu

Kına Organizasyon Hizmetlerinde Neler Yapıyoruz?

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul – Kına Gecelerinin Olmazsa Olamazı Kına Tahtı Kiralama Ve Bayanların Kendi Aralarında Yaptıkları Kına Gecesi Organizasyonları için Bizi Arayın. Kına Gecesi Organizasyonlarını Sadece İstanbul İçi Yapmaktayız.

kına tahtı kiralama kırmızı

Kına Gecesi Organizasyonunda Verdiğimiz Hizmetler; Bayan Halk Oyunları, Bayan Fasıl grubu, Bayan Kına Ekibi, Kiralık Kına Tahtı, Osmanlı Şerbeti, Bayan Garson, Bayan Palyaço, Bayan Dj Kiralama, Bayan Müzik Grubu, Bindallı Kıyafetler Ve Kaftan Kiralama, Kahveci Güzeli Kiralama, Hint Kınacısı.

kına organizasyonları

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu nu ücretleri Ne Kadar?

Kına gecesini yapacağınız mekanı seçerken, nasıl bir kına gecesi istediğinize ve mekanın istediğiniz konsepte uygun mu diye bakmamız gerekir. Mesela, Osmanlı tarzında bir kına gecesi istiyorsanız, bunun için seçeceğiniz mekanın buna uygun tarihi bir yer olması gerekir. Eğlence ağırlıklı ve modern bir kına istiyorsanız, seçeceğiniz yer de ona göre olmalı, hatta bir teknede bile olabilir.kına geceleri

Asıl dikkat etmemiz gereken ayrıntı ise yazın açık havada bir kına gecesi yapıyorsanız, havanın yağışlı olması ihtimaline karşı kapalı salonu da olan bir mekan seçmelisiniz. Hayallerinizin Ötesinde Bir Kına Gecesi Organizasyonunun Gerçekleşmesi Adına Kına Ekipleri Ve Ekipmanlarımızla Sizlere Hizmet Sunuyoruz.

Kına Gecesi Yapılacak Yerin Süslenmesi

Dekorasyon genel konsepte uygun hazırlanmalıdır. Osmanlı tarzı bir kına gecesi hazırladıysanız altınlar, çiçekler, kristaller, mumlarla hazırlanmış bir dekor şık duracaktır. Özellikle fuşyalar, morlar, ayrı veya birlikte kullanılmaktadır. Altın rengiyle bu renkler birlikte çok şık durmaktadır.

Mekanın en baş köşesine gelini karşılama alanı olarak bir yer hazırlanabilir. Konsepte uygun sehpalar, koltuklar ve şamdanlarla süslenebilir. Davetlilerin masaları konsepte uygun örtüler, çiçekler, şamdanlar, yemişler, meyvelerle dekore yapılabilir. Gelinin isminin olduğu “Kına Gecesi Hatırası” şeklinde yazılı, fotoğraf çekilen özel alanlar yapılabilir.

Kına Gecesi Organizasyonu Örnek İçerik

 1. Kına Tahtı Kiralama
 2. Kına Tepsisi
 3. Bayan Kına Ekibi
 4. El Mumları
 5. Puflar Ve Yastıklar
 6. 10 Adet Bindallı Kıyafet
 7. Bayan Dj Müziklerin Çalınması
 8. 4 Kişilik Nedimeler
 9. Lokum İkramı
 10. Kuru Kına Dağtımı
 11. Kolonya İle Karşılama
 12. 10 Adet Şakira Kemeri
 13. 10 Adet Kına Taçları
 14. 10 Adet Tef Ve Zil
 15. Kınamıza Hoşgeldin Yazısı
 16. Konuşma Balonları

Kına Gecesi Kampanyası Sadece 1.500 tl

kına tahtı süslemeKına Gecesinde Hangi İkramlar Hazırlanmalı?

Kına gecelerinde genellikle kokteyl, açık büfe tarzı ikramlar tercih edilmektedir. İkramlarda zeytinyağlılar, salatalar, ara sıcaklar, ana yemek çeşitleri ve tatlı çeşitleri bulunabilmekte. Kına gecelerinde girişte konuklara şerbet ve lokum ikram edebilirsiniz.

Geline kına yakılırken, gelinin yakın arkadaşları da kaftanlar giyerek, gelinle birlikte sahneye çıkıp kına gecesini gerçekleştirebilirler. Kına sırasındaki müzikler, canlı şovla olabileceği gibi müzik işini DJ de ayarlayabilir. Kına yakıldıktan sonra eğlenceye başlayabilirsiniz. Misafirlerinize tef, duvak ve pullu mendil gibi eğlenceli malzemeler de dağıtabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyon Şirketimiz Kaç Yıldır Hizmet Veriyoruz?

Konuklarınıza kına keseleri, kuru yemiş keseleri, özel mini kaftanlar ve daha birçok farklı nesneler hazırlayabilirsiniz. Kına gecesi hazırlığında bir organizasyon firması ile çalışmanın birçok avantajları vardır. Bu tarz gecelerde organizasyon firmaları ile çalışmak davet sahibini çok rahatlatmaktadır. Organizasyon firmaları, sizin yerinize kına gecesindeki tüm detaylar ile, en iyi ve doğru şekilde, tam vaktinde takip ederek ayarlayabiliyorlar. Firmamız 20 Yıla Yakındır Hizmet Veriyor.

kına gecesi fiyatları

Kına Gecesi Organizasyonlarında Uzman Bayan Ekiplerimiz İle Hizmet Veriyoruz. 0532 692 98 48