Sünnet Düğün Organizasyonları

Sünnet Düğün Organizasyonları

Sünnet Düğün Organizasyon En İyi Fiyatlarla

Sünnet Düğün Organizasyonları – Yıllardır sünnet düğünlerinde sizlere ve ailenize en mükemmel organizasyonları sunmaya devam ediyoruz. Sünnet düğünlerinde özellikle mehter takımı kiralama, Balon Süsleme Hizmeti, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti yanında palyaço kiralama hizmeti vermekteyiz. Sünnet Düğün Organizasyon Planlamasını Organizasyon Şirketimize Gelerek Birlikte yapabiliriz.

taht kiralama ve yeniçeri kiralama

Sünnet Koltuğu Kiralama En Şık Modeller

sünnet organizasyonları aynı düğün merasimlerine verdiğimiz değer gibi üzerinde çok durduğumuz ve özendiğimiz işlerden biridir. Kusursuz ve sorunsuz sünnet düğün organizasyonlarında özellikle zincir balon süslemeleri mekana harika bir hava katıyor, istediğiniz renk ve modelde çalışmalar yapıyoruz. En İlginç Organizasyon Fikirlerini Sizlerle Paylaşabiliriz. En Kaliteli Ekip Ve Ekipmanları Sizlere Sunmaya Devam Ediyoruz.

sünnet tahtı kiralama organizasyonu

İstanbul Sünnet Organizasyon Şirketi %20 İndirimli

Ayrıca sünnet organizasyonlarında pamuk şeker arabaları, patlamış mısır arabası ve Osmanlı macunu kiralama hizmeti yanında maraş dondurması hizmeti vermekteyiz. Palyaçolar, ilizyonistler ve sihirbaz gösterileri ile sünnet düğün organizasyonlarını adeta bir panayıra çeviriyoruz. Biz bu işi on yıllardır kusursuz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz.

sokak satıcıları fiyatları

En Muhteşem Sünnet Düğün Organizasyonları

İstanbul’da Kapalı Salonlar Veya Açık Kır Düğün Mekanlarında Yaptığımız Sünnet Düğünlerinde Planlama Ve tasarımlar Firmamız Tarafından Sizlere Hizmet Veriliyor. Taht Kiralama, Mehter Takımı, Palyaço Animatörler Ve Mavi Beyaz Balon Süslemelerine kadar Muhteşem Etkinlik Ve Organizasyonlar Sizlere Sunuluyor. Gelen Misafirleriniz Ve Davetlilerinizin Büyük Övgüsüne Mazhar Olan Organizasyon Şirketimizi Tercih Edebilirsiniz.

sünnet organizasyon fiyatları

Sünnet Düğün Organizasyonları En Uygun Fiyatlar

  • 8 kişilik mehter takımı kiralama fiyatımız 3.500 tl
  • sünnet tahtı ve 4 yeniçeri fiyatımız 2.000 tl
  • palyaço kiralama fiyatımız 2 Saat 600 tl
  • Balon Süsleme Fiyatı 1.000 tl
  • Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatı 1.500 tl
  • Popcorn Patlamış Mısır Arabası Ücreti 1.500 tl
  • Osmanlı macunu kiralama ücreti 1.500tl
  • İlizyonist Sihirbaz Kiralama 1.800 tl
  • Orkestra Ekibi Kiralama Fiyatı 3.500 tl

İndirimli Fiyatlarımız İçin Bilgi Alın.

en güzel sünnet tahtı modelleri

Çocuğunuz İçin Önemli Ve Mutlu Bu Günde Unutulmaz Ve Hep Özel Hatırlanacak Bir Güne Çevirmek için Bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir