Popcorn Patlamış Mısır Arabası

Popcorn, Patlamış Mısır Kiralama

Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası

Popcorn Patlamış Ve Mısır Arabası Kiralama – Dünya genelinde en çok sevilen atıştırmalık nedir diye bir araştırma yapılsa, büyük ihtimalle popcorn ya da bildiğimiz adıyla patlamış mısır olduğu ortaya çıkacaktır. Bu tadı çocuklar da büyükler de çok sevmekte ve her fırsatta tüketmek istemektedirler. Birbirinden şık mısır arabası modellerimizi tercih edebilir ve organizasyonlara renk katabilirsiniz.

patlamış mısırcı kiralama en ucuz fiyatlar

Popcorn Arabası Modelleri İçin Arayın

Sinema seyrederken ya da evde otururken çayın yanında en fazla sevdiğimiz çerezlerden biri olan patlamış mısır, artık tüm faaliyetlerde de popcorn kiralama hizmetimiz sayesinde ayaklarınıza kadar gelmektedir. Sünnet düğün organizasyonu ve doğum günü organizasyonunda çocukları unutmuyor ve onlara en güzel mısır ikramlarını sunuyoruz.

mısır arabası kiralama fiyatları

İkram Arabaları İle Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

  1. Patlamış Mısır Popcorn İkramı
  2. Pamuk şekeri Kiralama Hizmeti
  3. Osmanlı Macunu Satışı Ve sipariş
  4. Maraş Dondurması İkramı
  5. Osmanlı Şerbeti Dağıtımı
  6. Bardakta Mısır Siparişi
  7. Çubukta Patates Dağıtımı 
  8. Lokmacı Arabası Kiralama Servisi

popcorn mısırcı arabası kirala

İstanbul Patlamış Mısır Makinesi Kiralama Fiyatları

Firmamız popcorn arabası kiralama talepleriniz doğrultusunda, yapacağınız her türlü etkinlik ve organizasyon için iç mekân ya da dış mekân fark etmeksizin, orijinal popcorn arabasını ve otantik kıyafetli ustasını birlikte göndermektedir. Talebiniz doğrultusunda, belirttiğiniz misafir sayınıza uygun olacak şekilde yeteri kadar mısır ve gerekli diğer malzemeler alanda hazır edilecek, tüm misafirleriniz için gerekli ikram yapılacaktır.

mısır patlatma arabası kirala

En Şık Popcorn Arabası Modellerimize Bakın

Popcorn arabasını en güzel şekilde ve vaktinde etkinlik alanında hazır etmek, mısır patlatmak, temiz bir şekilde servis etmek ve faaliyet bitiminde arabamızı geri götürmek gibi tüm detaylar firmamız tarafından organize edilmekte, sizin ekstra bir planlama yapmanıza lüzum kalmamaktadır.

patlamış mısırcı ikram arabası

Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama En Ucuz Fiyatlar

Firmamız, gıda konusunda sağlık ve hijyen kurallarına azami dikkat etmesi ile ünlenmiş ve bu konularda büyük saygı gören bir firmadır. Popcorn arabası kiralama hizmetimiz esnasında da, hem mısırların hazırlanması hem de servis sırasında hijyen kurallarına dikkat edilerek hizmet sunulmaktadır.

Patlamış Mısırcı Palyaço

Kiralık Popcorn Fiyatları İçin Arayın

Bugüne kadar yapılan tüm popcorn arabası kiralama aktivitelerinde, Bu ikramımızın özellikle çocukların büyük ilgisini çektiğini ve başında uzun kuyruklar oluştuğunu hatırlatmak isteriz. Bu nedenlerle dilerseniz daha fazla sayıda mısır arabası kiralama da yapabilir ve tüm misafirlerinizin günlerine renk katabilirsiniz. Siz de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilir; popcorn mısır arabası kiralama ile ilgili detayları yetkilimizle görüşebilirsiniz.

popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama

Hayat Organizasyon En Özel Günlerinizde Popcorn Ve Patlamış mısır Arabaları İle Sizlere Hizmet Veriyor. 0532 692 98 48

patlamış mısır arabası kiralamak

Patlamış Mısır Dağıtım Fiyatları

100 Adet Mısır Patlatma Fiyatı2.000 TL
200 Tane Popcorn Dağıtımı2.500 TL
300 Adet Mısır İkramı Ücreti3.000 TL
400 Adet Patlamış Mısır Servisi Fiyatı3.500 TL
popcorn arabası patlamış mısır kiralama
_cuva

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir