Lokma Döktürme Hizmeti

lokma döktürmek istiyorum ne kadar

İstanbul’un En Uygun Lokma Fiyatları 3.500 TL

Lokma Döktürme Hizmeti – Kaybettiğimiz kişilerin cenazesinin arkasından hayır yapmak en güzel adetlerimizden birisidir. Onlara sevgimizin ve vefamızın göstergesi olarak toplanır ve arkasından çeşitli faaliyetler düzenleriz. Cenaze törenleri, mevlitler ve ölüler için okunan Kur’an bu faaliyetlerdendir. Düzenlenen her türlü cemiyette, gelen davetlilere ikram etmek ve ağızlarını tatlandırmak üzere hayır lokması döktürme yapılmaktadır.

Lokma Döktürmek istiyorum

En Lezzetli Hayır lokması Döktürme Fiyatları

Hayır lokması döktürme için, İstanbul genelinde çeşitli firmalar bulunmakta olup. Firmamız 20 yılı aşkın süredir kurumsal ve profesyonel olarak, lokma döktürmek isteyenlerin tercihi haline gelmiştir. İster Saray Lokması, İster İzmir Lokması Bizden Talep Edebilirsiniz. 100 Kişiden 10.000 Kişiye Kadar Hizmet Sunabiliyoruz.

hayır lokmacısı ve lokmacı İstanbul

Lokma Döktürme Hizmeti Fiyatları

Firmamız, hijyen ve halk sağlığına en üst derecede dikkat etmekte ve ürettiği gıda maddelerini bu kriterlere uygun olarak özenle hazırlamaktadır. Hayır lokması fiyatları talebi halinde hijyenik tesislerimizde, son teknolojik makineler ile hazırlanan lokma hamuru,  uygun bekleme süresini takiben taze bir şekilde etkinliğin yapılacağı alana getirilmektedir.

en ucuz fiyatlarla lokma dökme arabası

En Lezzetli Ve Çıtır Lokma Döktürme Hizmeti Veriyoruz.

Hayır lokması döktürme yaptırmak isteyenlerin sadece siparişi vermeleri onlar için yeterli olacaktır. Geri kalan bütün detaylar tarafımızca yapılacak olup tüm hazırlıklar eksiksiz olarak tamamlanacaktır. İstanbul en büyük lokma dağıtım firması olmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerinde yüzbinlerce kişiye lokma döküp dağıttık.

İstanbul hayır lokması

İstanbul Hayır Lokması Döktürme Servisi

Hayır lokması döktürme için gereken bütün ekip ve ekipmanlar ile servis esnasında gerekli olabilecek her türlü malzeme firmamızın sorumluluğu ve güvencesi altındadır. İstanbul’un Tüm Camilerinde Uzman Ve Tecrübeli Elemanlarımız tarafından Sıcak Ve Çıtır Çıtır Lokma İkramında Bulunuyoruz. Gelen Tüm Cemaate Ve Misafirlere Muhteşem Hayır Lokması Dağıtımı Yapıyoruz.

1000 kişilik hayır lokması dağıtımı

Artık Lokmacı Kiralamak Çok Kolay. Hayat Organizasyon’u Arayın İstediğiniz Her Yere Gelelim.

Sizler misafirlerimizle gönül rahatlığı ile ilgilenebilirken, bizler tüm misafirlerimize hayır lokması servisini düzgün ve hızlı bir şekilde sağlayacağız. Hayır lokması sipariş veren hiçbir müşterimiz, gereksiz detaylarla ve de baş ağrıtan sorunlarla muhatap etmeden görevimizi profesyonelce ve maharetli ustalarımız sayesinde lezzetli bir şekilde sunumu gerçekleştiriyoruz.

lokmacı kiralama lokma dağıtımı

Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız Arayın.

Davet sahibinin talebine uygun olarak istenilen saatte lokma dağıtımı başlatılacaktır. Bunun için gerekli tüm hazırlıklar erkenden bitirilecek ve misafirlerin bekletilmemesi temin edilecektir. Hayır lokması döktürme ile ilgili bilgi almak, fiyat öğrenmek ya da sipariş vermek için lütfen bizi arayınız.

Lokma Dökmede Gerekli Olan Malzemeler Nelerdir?

  • Lokma Hamuru
  • Lokma İçin Şerbet
  • Çatal, Peçete, Tabaklar
  • Lokma Arabası
  • 2 Lokma Dökme Elemanı
  • Dijital Kayan Yazı

İstanbul lokma döktürme fiyatları kaç para

Hayır Lokması Fiyatları Ne kadar?

  1. 700 Kişilik Lokma Döktürme Servisi 3.500 TL
  2. 1.000 Kişilik Hayır Lokma Dağıtımı 4.000 TL
  3. 1.500 Kişilik Lokma Hayrı Fiyatı 5.000 TL
  4. 2.000 Kişilik Lokma İkramı Ücreti 6.000 TL

Lokma dağıtımları gidilen yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.

lokma dökme arabası İstanbul

Cenaze Ve Mevlitlerde En Çıtır Hayır Lokma Döktürmek İsterseniz Bize ulaşın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir