Paşa Garden’da Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonları İle İstanbul’dayız

sünnet düğünlerinde taht ve yeniçeri mehter

Sünnet Düğün Paket Fiyatları

Paşa Garden’da Sünnet Organizasyonu – Küçükçekmece Paşa Garden Davet Kır Düğün Mekanında yıllardır sünnet düğünleri yapmaya devam ediyoruz. sünnet organizasyonlarında mehter takımı gösterileri, sünnet tahtı kiralama ve yeniçeriler, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası kiralama, popcorn arabası, balon süslemeleri ve palyaço kiralama hizmeti ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

sünnet koltuğu modellerinde mehter takımındaki kişi sayısına kadar sizin talebinize göre şekilleniyor. 20 yıla yakın hizmet sektöründe olmamızın tecrübesini sizlerle paylaşıyoruz. uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlerle olmaya devam ediyoruz.

balon ve masa süsleme organizasyonu

Paşa Garden’da Sünnet Organizasyonu

İstanbul’un en seçkin ve özel mekanlarından biri olan Paşa Garden’da en özel ve görkemli Düğün Ve sünnet düğünleri yapmaktayız. masa sandalye süslemeleri, ses ışık sistemleri, orkestra ekibi ve balon süslemeleri ile ortama güzel bir hava katmaktayız.

sünnet organizasyonlarında masa ve balon süsleme

Sünnet Kır Düğünleri Son Dönemde Çok Revaçta Bizlerde Kır Düğünlerini Panayır Alanına Çeviriyoruz. sünnet etkinliklerini a’dan z’ye her detayı düşünüp tasarlıyoruz, sizleri isteği doğrultusunda mekana bakıp detayları planlıyoruz.

sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarından olan ses sistemi kurulumu ve orkestra ekibinin sahne alması çalınan müziklere kadar detayları konuşuyoruz. ayrıca nostaljik ikram abaları ve palyaço kiralama, ilizyonist gösterisi ve mehter takımı gösterileri ile artık en ihtişamlı sünnet cemiyetleri sizleri bekliyor.

popcorn arabası ve patlamış mısır arabaları

sünnet düğünü organizasyonları için şirketimizi arayın bilgi alın. 0532 692 98 48

Paşa Garden’da Sünnet Organizasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir