Sünnet Organizasyonu Şirketi

Sünnet Düğün Organizasyon Firması

Sünnet Organizasyonu Fiyatı 7.500 TL’den Başlamaktadır

Sünnet Organizasyonu Şirketi – sünnet düğünlerinde organizasyon şirketi olarak tüm detayları ve planlamaları düşünür ve operasyonu gerçekleştiririz. Sünnet düğün organizasyonlarında masa sandalye süsleme, zincir balon süslemeleri, papatya balon ve serpme balonlarla salonu muhteşem hale getiriyoruz. İstenilen renkte balon süsleme ve masa sandalye süslemeleri yapmaktayız. En Kaliteli Ve En Hesaplı Sünnet Organizasyon Şirketi Hayat Organizasyon Her Zaman Sizinle.

sünnet organizasyonu balon süsleme mavi beyaz

İstanbul Sünnet Organizasyonu Şirketi

Sünnet Düğün Organizasyonlarında Taht Yeniçeri Askeri Kiralama, Palyaço Kiralama, Tahta Bacak Kiralama, İlizyonist sihirbaz kiralama hizmeti sunmaktayız. Yine sünnet düğünlerinde çocukları sevindirmek için ikram arabalarımızdan pamuk şeker kiralama, popcorn kiralama, Osmanlı macunu ve maraş dondurmacısı kiralama servisimiz mevcuttur.

Sünnet Organizasyonu Şirketi İstanbul

Sünnet Organizasyon planlama

Sizin Ve Yavrunuz İçin çok Önemli Anlardan Biri Olana Sünnet Düğün Organizasyonları, Hayallerinizdeki Gibi Olsun İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz. Organizasyonlarda Kemer ve Papatya Balon Süslemeleri İstediğiniz Renkte Yapılıyor. Palyaçolar Ve ilizyonistler Çocukları Eğlendiriyoruz. Ayrıca Taht Ve Yeniçeriler İle Sünnet çocuğunu Taşıyoruz. Yine Mehteran Takımı İle En Güzel Marşları Çalıyoruz.

sünnet düğün organizasyonu palyaço balon süsleme

Sünnet Düğün Organizasyon Fikirleri

Sünnet düğünü yapacaksınız ama nasıl yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok bu konuda uzman ekiplerimiz sizlere sünnet düğün organizasyon fikirlerini sizlerle paylaşabilir ve bu konuda fikir edinmenizi sağlarız. En Yeni ve şık sünnet koltukları ve taht modelleri yanında en renkli balon süslemelerini zevkinize göre yapıyoruz. Animatörler, palyaçolar ve sihirbazlar çocukları eğlendiriyor. Mehter takımları bando ekipleri sünnet düğünlerinizi renklendiriyor.

taht yeniçeri kiralama fiyatları organizasyon şirketi

Kır Sünnet Düğün Organizasyon Şirketi

Sünnet Düğünlerinde farklılık arayanlar ve ferah bir ortamda organizasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz için kır sünnet düğün organizasyonu yapıyoruz. Kır mekanının tutulması, mekanın balonlarla süslenmesi, ses sistemi kiralama, fotoğraf ve video çekimi, taht kiralama yeniçeri askerleri, mehteran ekibi ve pamuk şeker arabası kiralama ile en şık ve en güzel kır sünnet düğünlerini sizler için yapıyoruz.

sünnet organizasyonu sünnet tahtı kiralama ve süsleme

Sünnet Düğün Organizasyonu Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Organizasyonlarını Çok Daha Renkli Ve Şık Hale Getirmek İçin Uzman Ekiplerimiz Mekanı En Güzel Şekilde Süslüyor. Sünnet Düğünü Tahtı Kiralama Ve Süsleme hizmetini Yaparken Beğendiğiniz taht modellerini sizlere ulaştırıyoruz. İstenilen renkte ve modelde tahtları istenilen adreslere ulaştırıyoruz. Beyaz, mor, kırmızı ve mavi tahtlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

sünnet düğün organizasyonu İstanbul

Sünnet Organizasyon Ekonomik Kampanya

  • Sünnet Koltuğu Kiralama
  • 3 Kişilik Yeniçeri Askeri
  • Palyaço Kiralama Servisi
  • Yüz Boyama Etkinliği
  • Sosis Balon Dağıtımı
  • Zincir Balon Süslemesi
  • Kemer Balon Süslemesi
  • Papatya Balon Süslemeleri
  • Kolonya – Şeker İkramı

Kampanyalı Hepsi Sadece 7.000 TL

sünnet tahtı modelleri yeniçeri askerleri

Sünnet Düğün Organizasyon İçerikleri

Neler Yapıyoruz?

Zincir Balon Süslemeleri
Kemer Balon Süslemesi
Papatya Balon Süslemesi
Palyaço Kiralama Servisi
Yüz Boyama Hizmeti
Sosis Balonların Dağıtımı
Sünnet Tahtı Kiralama
Yeniçeri Askeri Kiralama
Konfeti Volkan Atımı
Pamuk Şeker Arabası Kiralama
Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Osmanlı Macunu Kiralama

mavi beyaz balon süsleme sünnet düğünü

Sünnet Organizasyonu Firması Olarak, Sünnet Düğün Organizasyonlarda Sizlere Hizmet Veriyoruz.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir