Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Nakliye Dahil Fiyatımız 40 TL

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları – Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonlarında İhtiyaç Duyduğunuz Kiralık Bistro Masası İçin Hayat Organizasyon Firmamızı Arayabilirsiniz. İstenilen Sayıda Ve İstenilen Her Yere Kokteyl Masası Gönderebiliyoruz. Profesyonel Ekipler, Şık Ve Yeni Bistro Masalar İle Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

En Hesaplı Kokteyl Masası Kiralama Fiyatı

Kokteyl Masası Servisimiz 18 Yıldan Beri Sizlere Hizmet Sunarken deneyimli Kadrolarımız Bistro Masalarını İstenilen Mekana Getirir ve Masaların Süslemelerini Ve Giydirmelerini Yaparlar. istediğiniz renkte masa giydirmeleri yapabilmekteyiz. Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Gidilen yerin uzaklığı ve talep edilen masa adedine göre değişiklik gösterir.

istanbul kokteyl masası kiralama servisi

İstanbul Kokteyl Masası Hizmeti

Kokteyl Masaları minimum 2 adet, maksimum 100 adete kadar sizlere hizmet verebiliyoruz. en şık ve en yeni kokteyl masası hizmetimizi bizden alın sizde sorunsuz ve sıkıntısız organizasyonlar yapın. siz isteyin biz size Saatinde Masaları ulaştıralım. Verdiğimiz Hizmetlerden %100 Müşteri memnuniyeti Sunuyoruz. İstanbul Ve Tüm İlçelerde Ekipmanlarımız İle Hizmetinizdeyiz.

Kokteyl Masası Fiyatları %20 İndirimli

Yapacağınız Tüm Etkinlik Ve Organizasyonlarda Sergi, Gala, Tanıtım Günleri, Düğün, Nişan, Sünnet Ve Açılış Organizasyonunda Kokteyl Masası Kiralama Servisi İçin Bizden Destek Alabilirsiniz. İstediğiniz Renkte Örtü Ve Tüllerle Süsleme Yapabiliyoruz. En Şık Ve En Elit Davet Ve Organizasyonlarda Organizasyon Şirketimiz İle İletişime Geçin.

Kokteyl Masası Organizasyonu İçin Bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48