Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama 200 TL’den Başlayan Fiyatlar

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları – Özel günlerde, düğün nişan ve benzeri törenlerde, doğum günün kutlamalarında ya da mezuniyet töreni gibi kalabalık gecelerde, her şeyin özel ve de çok güzel olması istenmektedir. Bu güzellikler birçok detayın dikkatli bir şekilde koordine edilmesi ve ayrıntıların da mükemmel olması ile alakalıdır.

kiralık kokteyl masası fiyatları %10 indirimli

En Uygun Fiyatlı Kokteyl Masası Kiralama

  1. Ayakta kokteyl şeklinde ve hem iç mekanlarda hem de dış alanlarda yapılan tüm etkinliklerdeki ikramlar, kokteyl masası ve bistro masa üzerinden yapılmaktadır.
  2. Firmamız, organizasyon sektöründeki öncü rolünü kokteyl masası ve bistro masa kiralama alanında da göstermektedir. En Kaliteli Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla Sunuyoruz.

kokteyl masası ve bistro masası kırmızı kuşak

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama Servisi

Firmamız bünyesinde yüzlerce farklı bistro masa ve onlarca çeşit yaratıcı masa süsleme tasarımımız bulunmaktadır. Kokteyl masası ve bistro masa kiralama hizmetimizden faydalanmak için talepte bulunduğunuz da, öncelikle sizi davet edip hangi bistro masamızdan ve hangi tasarımımızı talep ettiğinizi öğrendikten sonra ona uygun çalışmalar ve planlamalar yapmaktayız.

Kokteyl Davet Etkinliği

Etkinlik Ve Davetlerde Kokteyl Vermek İçin Arayın

Son yıllarda misafirlerinize ayak üstü sohbet ederken misafirlerinize yiyecek ve içecekleri ikram edebilirsiniz. En şık masa örtü ve kuşakları giydirip sizlere ulaştırıyoruz. İstenilen renk ve modelde masalarımızı tercih edebilirsiniz. Kokteyl davetlerinizi en sorunsuz yaşamak için şirketimiz ile iletişim kurun.

kokteyl masası servisi

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları %20 İndirimli

Dilediğiniz sayıda masa talebinde bulunabileceğiniz gibi bunların süslenmesi için dilediğiniz renkte tül ya da gönlünüze göre farklı bir tasarım isteyebilirsiniz. Dilerseniz şehrinizle özdeşleşmiş renkleri, dilerseniz de tuttunuz takıma ait renkleri talep edebilir ve özel bir gün ya da gece yaşayabilirsiniz. Dilerseniz de sade görünümlü Kiralık kokteyl masası ve bistro masa kiralama yapabilir ve misafirlerinizi gönlünüzce ağırlayabilirsiniz.

kiralık kokteyl masası kokteyl masası fiyatları

Kokteyl Masası Süsleme Hizmeti İçin Arayın

Kokteyl masası ve bistro masa kiralama Hizmetinin yanında Süsleme Hizmetimiz de vardır. Özel günlerinizin daha özel ve dilediğinizce geçmesini sağlamak için buradayız. Böylece etkinliklerde farklılık yaratacak, şık ve estetik bir şekilde unutulmaz olmasını sağlayabileceksiniz.

kokteyl masası fiyatları ne kadar

Kokteyl Masası Ve Bistro Masa Örtü Modelleri

Kokteyl masası Kiralama ve bistro masa kiralama hizmeti için bizi arayabilir ve fiyat bilgisi ile diğer konulardaki detaylı bilgileri yetkilimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en güzel ve estetik hizmetin tarafımızca verildiğini bütün referanslarınız göstermektedir. Siz de farkımızı görmek için çekinmeden lütfen bizi arayın.

kokteyl masası kiralık fiyat

Açılış Organizasyonunu Kokteyl Masası Kiralama

Düğün Davet cemiyetlerinde merasimden önce misafirlerin kokteyl masalarında ikram edilen yiyecek ve içecekleri bistro masalarında tüketirler. Dükkan açılış Organizasyonunda yine dükkan önünde misafirlere sunulan ikramları kokteyl masalarımızda sizlere sunulmaktadır.

bistro masa İle açılış organizasyonu

İstanbul’da İhtiyaç Duyacağınız Kokteyl Masası Kiralama Ve Bistro Masa Kiralama İçin Bizi Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

bistro masa kiralama İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir