Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama

kına tahtı kiralama organizasyonu

Kına Tahtı Modelleri Ve Ücretleri

Kına Tahtı Kiralama – Misafirlerinizi Hayallerinizin Ötesinde, Şık Ve Gösterişli Kına Koltuğu Ve Kına Tahtlarımız İle Karşılayabilirsiniz. İstediğiniz Modelde Kına Tahtlarımızı Tercih Edebilirsiniz. En İyi Fiyatlar Ve En Şık Taht Modelleri Sizleri Bekliyor. İster Salonda, İster Evde Farketmez Kına Koltuğumuzu İstediğiniz Tüm Adreslere Sorunsuz Ulaştırıyoruz.

beyaz kına koltuğu kiralama servisi

En Şık Kına Tahtı Modellerini Tercih Edin

Kına Tahtı Modelimiz İle Birlikte 2 Adet Puf, Cibinlik, Ve Kırmızı Halıda Göndermekteyiz. Beğendiğiniz Kına Tahtı Modelini Kına Organizasyonun Olduğu Mekana Kendi Araçlarımızla Getiriyoruz. Kına Gecesi Organizasyonlarında Kına Tahtı Kiralama Hizmetimiz Devam Ediyor.

kına gecesi kına tahtı kiralık

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları 3.500 TL’den Başlıyor

Kına tahtı fiyatları ve kiralık kına tahtı hizmeti sadece İstanbul’da vermekteyiz. İstediğiniz Renkte Koltuk Modelleri için şirketimiz ile irtibata geçin. Bayanların Kendi Aralarında Yaptıkları Kına Gecesi Organizasyonları için Bizi Arayın.

taht kiralama fiyatı

Kına Tahtı Sipariş Hattı 0532 692 98 48

Kına Tahtı Kiralamalarında İstediğiniz Renk Ve Modeldeki Tahtlarımız Tercih Edebilirsiniz. Kına Tahtlarımız Ağırlıklı Olarak Kırmızı Rengindedir. Siyah, Mor, Beyaz, Lacivert Ve Fuşya renginde Taht Modellerimiz de Vardır. Kına Tahtımızın Yanında Cibinliğimiz, Sehpa, Puflar Ve Yastıklar Mevcuttur. Ayrıca Kırmızı Ve Beyaz Halımız da Mevcuttur.

siyah kına tahtı kiralama

Gelin Tahtı Ve Kına Koltuğu Kiralama

Düğün günleri hiç şüphesiz ki insanların en mutlu oldukları günlerden bir tanesi. Çiftler bu mutlu günlerini sevdikleri ile beraber doyasıya eğlenerek geçirmek adına organize etmek istedikleri düğünlerinde her bir detayın üzerinde dikkatlice durmaya çalışırlar.

kına gecesi kına tahtı kiralama

Kına Tahtında %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Fakat kimi zaman ne kadar istemiş olsalar ufak bir detayı atladıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar düğünleri istedikleri güzellikte geçmeyebilmekte. Genel olarak üzerinde durulmayan detaylardan bir tanesi ise son dönemlerin gözdelerinden bir tanesi olan gelin tahtı. Başta Osmanlı konseptinin beraberinde getirmiş olduğu bu taht modelleri sayesinde gelinler kendilerini düğün günlerinde kraliçe gibi hissetmiş olacaklar.

mavi kına tahtı kiralama servisi

Kına Gecelerini Ekiplerimiz İle Renklendirin.

Ancak düşünülenin aksine gelin tahtını düğününde kullanmak isteyen kişiler bunu satın almak zorunda değiller. Gelin tahtı kiralama hizmetimiz sayesinde artık isteyen her gelin en mutlu günlerini hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde geçirme imkanına sahip olacak.

kiralık kına tahtı fiyatı

Kına Tahtı Süsleme Ve Kiralama Ücretleri

Yapılacak olan gelin tahtı kiralama işlemi için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında, ne tarz bir taht istendiğine karar verilmesi olmalıdır. Şimdilerde pek çok farklı gelin tahtı modeli büyük bir özenle hazırlanmakta. Bu aşamada gelin düğün konseptini göz önünde bulundurarak istemiş olduğu modeli rahatlıkla seçebilecektir.

kına organizasyon gelin tahtı

Kına Gecesi Organizasyonu Taht Süsleme

İstanbul’da yapacağınız kına organizasyonlarında en şık kına konseptleri için evet organizasyon şirketimizi arayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden yıllardır en şık en yeni tahta modelleriyle mekanlara değer katmaya devam ediyoruz. İstenilen tüm renklerde ve modellerde hizmet sunduğumuz kına organizasyonları için şirketimizi arayabilirsiniz. 2.500 TL’den başlayan kına tahtı modelleri, gidilen yerin uzaklığı ve içinde kullandığımız aksesuarlara göre değişim göstermektedir. Kırmızı, siyah, mavi, beyaz, fuşya, mor gibi farklı renklerde hizmet sunabiliyoruz. 

kına gecesi kına tahtı

İstanbul Kiralık Kına Tahtı Modelleri

Klasik tarzdaki kiralık tahtların aksine gelin tahtları oldukça özenli, Kına Gecesi konseptine yaraşır şekilde hazırlanmaktadır. Kiralama işleminden sonra belirlenen yere getirilecek olan taht ile beraber Kına Organizasyonu istenildiği gibi kusursuz bir şekilde başlamış olacaktır. İstediğiniz Renk Ve Süsleme Konsepti Tarafımızdan Oluşturulmaktadır.

kına tahtı kiralama kına organizasyonu

İstanbul Kiralık Kına Koltuğu Fiyatlarımız İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

kına gecesi organizasyon planlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir