Mehter Takımı Fiyatları

İstanbul Mehteran Ekibi Gösterisi

Mehter Takımı Fiyatları İstanbul’da En Ekonomik Ve hesaplısını bizde bulabilirsiniz. deneyimli müzisyen ekibi kadrosu ile binlerce program ve organizasyona imza atan Hayat Organizasyon kalite farkını görün. 18 yıldan beri düğünlerde, sünnetlerde, açılışlarda ve özel etkinliklerde sizlere yardımcı oluyoruz. Haftanın 7 günü organizasyon şirketimizi arayarak rezervasyon yaptırabilir ve kaliteden ödün vermeden en iyisini sizlere sunabiliriz. İstanbul’un en Büyük Mehteran takımı Olarak en iyi müzisyenlere sahibiz.

Mehter Takımı Organizasyon Hizmetleri

Size ve dostlarınıza hiç unutamayacağı hep güzel hatırlanacak en güzel organizasyon ve programlarda buluşalım. 7 kişiden başlayan mehter ekipleri ile maksimum 30 kişiye kadar çıkabilmektedir. İstanbul’un Anadolu Yakası Ve Avrupa Yakasındaki Tüm ilçelerde bulunan salon ve mekanlarda Mehter Takımı gösterileri yapmaktayız. En sevdiğiniz mehter marşlarını dinlerken coşkuyu zirvede tutuyoruz. misafirleriniz marşları dinlerken onlarda marşlara eşlik ediyorlar.

Mehter Takımı Fiyatları mızı Sormadan Karar Vermeyin

İstanbul İçi mehter takımı kiralama fiyatlarımız 1.100 TL’den Başlamaktadır. fiyatlarımız gidilen yere ve kişi sayısına göre değişim göstermektedir. Ayrıca 2021 yılına özel %20 indirimli fiyatlarımız hakkında geniş bilgi almak istiyorsanız mehteran ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. en şık mehter takımı kıyafetleri, en profesyonel müzisyen grupları ile muhteşem mehteran konser programları sizleri bekliyor.

En kaliteli Mehter Takımı Gösterileri İçin Hayat Organizasyon’dan Bilgi Alıp Rezervasyon Yaptırın.
0532 692 98 48