Halk Oyunu Gösterisi

Halk Oyunu Gösterisi Grubu

Halk Oyunu Gösterisi

Folklor Ekibi Gösterileri

Halk Oyunu Gösterisi Halk Oyunları, Kültürlerin Oyunlara Yansımasıdır. Halk Oyunu Deyince Akla O Bölgenin Kültürü, Yaşayışı Ve Adetleri Gelir. Halk Oyunları Gösterileri Doğru Ve Bilinçli Bir Şekilde İcra Edilirse İnsanlar O Organizasyondan Memnun Ayrılır. Bizlerde Buna Mukabil Halk oyunlarına Gönül vermiş, Değerli Hocalarımız Ve Oyuncularımızla En İyisini İcra Etmeye Çalışıyoruz.

Halk Oyunları Ekiplerimizle Oynadığı Oyunlar

Trakya Yöresi Halk Oyunları, Zeybek, Efeler, Kaşık Oyunları, Karşılama Oyunları, Horon Ekibi, Doğu Yöresi Halk Oyunları, Halay Ekibi, Karadeniz Yöresi halk Oyunları Gösterisi, Kafkas Halk Oyunları, Çayda Çıra Ekibi, Ata Barı Ekibi Ve Harmandalı Oyunları.

Horon Ekibi Kiralama Fiyatları

Artık Düğünlerin, Sünnet Ve Nişan Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan, Halk Oyunları Grupları İle Özel Günlerinizi Görsel Şölene Çeviriyoruz. Her Yörenin Folklor Gösterileri İçin Bizi Arayın Bilgi Alın.

yöresel oyunlarımızı yöresel kostüm ve kıyafetlerle sizlere sunarken oyunlarımızı yöresel çalgılarla gerçekleştiriyoruz. davul zurna ekibi ve kemençe ekibi ile en otantik ve profesyonel gösterileri sunuyoruz.

istediğiniz hangi yöre ve oyunlar olursa olsun farketmez

, biz tüm yöre oyunlarını oynarız. yeter ki siz isteyin, biz en kaliteli ve tecrübeli folklor ekiplerini sizlere ulaştıralım. Ülkemizin Tüm Yörelerinden Halk Oyunları Gruplarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın.

Halk Oyunları gösterileri ile ülkemizin tüm yörelerinden örnekler sunuyoruz. horon ekibi, halay ekibi, zeybekler ve çayda çıra ekibi ile hizmetinizdeyiz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir