Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyon Hizmetleri

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu – Ticari hayata atılmak, bir dükkan ya da mağaza açmak pek çok kişinin hedefleri arasındadır. Kendi kendinin patronu olmak duygusunu da perçinleyen bu anlarda Dükkan ve mağaza açılış Programları yapmak sayesinde ticaret hayatına güçlü bir adım atmak mümkün olacaktır.

Açılış Organizasyonu Fikirleri

Detaylı bir planlama ile güzel bir değerlendirme yapmak ve en baştan organizasyon aşamalarını dikkatli yapmak önem arz etmektedir. Tecrübeli Ekiplerimiz Her Zaman Size En Şık Ve En Gösterişli Açılış Organizasyonları Yapmaktadır. Mağaza Açılışlarınız için Firmamızdan Fikir Alabilir En İyi Programları Yaptırabilirsiniz. İşyeri Açılışlarınız Çok Ses Getirecek, Bulunduğu Bölgede Herkes Tarafından Fark edilecek.

en ucuz mağaza açılışları

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Dükkan ve İşyeri açılış organizasyonları yapmak isteyen mekan sahipleri, davetli listesi başta olmak üzere detaylı bir planlama yapmalıdır. Gerekirse yerel ve resmi makamlardan gerekli izinler alınmalı, son dakikada meydana gelebilecek tatsız problemlerin yaşanmaması için gayret etmelidirler. Afiş ve broşürlerin günün anlam ve önemini belirtir şekilde hazır edilmesi, dağıtılması ve davetlilerin bilgilendirilmesi yapılması gerekenlerdendir.

en muhteşem işyeri açılışları

İstanbul İşyeri Açılışı Balon Süsleme

Tecrübeli Ve deneyimli Köklü bir organizasyon firması Olarak, Dükkan ve mağaza açılış organizasyonu esnasında sizler için önemli işleri planlıyor ve başarılı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Açılış organizasyonunuzun sorunsuz olması ve ilgi çekmesi ticaret hayatınızın şekillenmesi için önemli bir başlangıç adımı olmasına sebep olacaktır. Bu nedenle de iyi bir organizasyon firması ile çalışmanız çok önemlidir.

işyeri açılış balon süsleme etkinliği

En Uygun Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu Paketleri

Dükkan ve mağaza açılışlarını yapan firmamız portföyünde çok fazla sayıda alternatif  Organizasyon Paketleri bulunmaktadır. Organizasyonunuzun ilgi çekici olması ve çok ses getirmesi için tüm gayretlerimizi seferber ederiz. Sorunsuz ve kaliteli hizmet, firmamızın garantisi altındadır. Tek yapmanız gereken web sitesinde bulunan telefonlar, mesaj sistemi ya da mail vasıtasıyla bizlere ulaşmanızdır.

açılış organizasyon süsleme organizasyonu

Açılış Organizasyon Standart Paket

 1. 30 Metre Zincir Balon Süsleme
 2. Papatya Balon Süslemesi
 3. Ses Sistemi Kiralama
 4. Anonsların Yapılması
 5. Müziklerin Çalınması
 6. Palyaço Hizmeti
 7. Hostes Temini Hizmeti
 8. Broşür Dağıtımı
 9. 4 Adet Kokteyl Masası
 10. Tepsi, Kurdele, Makas
 11. Kolonya İkramı

Kampanyalı Fiyat 1.000 TL

Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Dükkan ve mağaza açılışı nasıl olmalı, onu belirtin. Biz de en iyisini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunalım. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir